Labdarúgás: a szombati megyei eredmények + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 3 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

A Szentes magabiztosan verte az UTC-t, az FK kétgólos hátrányból mentett pontot a Csongrád ellen pénteken a megye élvonalában. Szombaton a megyeegyben rangadót nyert Algyőn a Bordány. A második osztályban a Makó II. tovább gálázik, remek meccset nyert a Móraváros Szentmihályon. Az NB II-ben Nyíregyházán csent pontot a Szeged 2011, az NB III-ban még mindig hibátlanul éllovas a SZEOL.

Online

Szombaton 16.30-tól az Algyő SK – Foliaplast-Bordány SK és a Zsombó SE – Szegedi VSE megye I-es, 18 órától a Nyíregyháza Spartacus – Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es meccset közvetítjük. Vasárnap 16.30-kor a Szent Mihály – Eger SE női NB II-es összecsapásról lesz online. Tartsanak velünk!

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 16.30-kor (az ifiderbik 14.30-kor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB II 7. forduló:

Gyirmót FC Győr – Soroksár SC 1-1 (1-0). Gól: Szalánszki G., illetve Huszák T.
Szolnoki MÁV FC – Credobus Mosonmagyaróvár 1-0 (1-0). Gól: M. Jasarevic
Budaörs – MTK Budapest 0-2 (0-1). Gól: Vass P., Lencse L.
Budafoki MTE – Soproni VSE 1-0 (1-0). Gól: Fekete M.
Vác FC – WKW ETO FC Győr 2-0 (1-0). Gól: Nagy R., Tóth G.
Ceglédi VSE – Kisvárda Master Good 1-1 (1-0). Gól: Szabó V., illetve Fodor Á.
Dorogi FC – KBSC 0-1 (0-0). Gól: Boros G.
Békéscsaba 1912 Előre – ZTE FC 0-3 (0-2). Gól: Polényi G., Ekker M., Vernes R.
Aqvital FC Csákvár – BFC Siófok 2-2 (0-0). Gól: Oldal T., Jelena R., illetve Gál M., Elek B.
Nyíregyháza Spartacus – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. MTK Budapest 7 6 1 0 15 4 11 19
2. Kisvárda 7 5 2 0 16 6 10 17
3. Kazincbarcika 7 4 2 1 10 10 0 14
4. ZTE FC 7 4 1 2 12 9 3 13
5. Nyíregyháza 7 3 3 1 12 8 4 12
6. Szolnoki MÁV FC 7 3 2 2 9 6 3 11
7. Békéscsaba 7 3 2 2 7 5 2 11
8. Gyirmót FC Győr 7 3 2 2 12 11 1 11
9. Szeged-Grosics 7 3 2 2 8 7 1 11
10. Ceglédi VSE 7 3 1 3 8 8 0 10
11. Soroksár SC 7 2 4 1 7 6 1 10
12. Vác FC 7 2 3 2 5 6 -1 9
13. Budafoki MTE 7 2 2 3 6 9 -3 8
14. ETO FC Győr 7 2 1 4 6 9 -3 7
15. Mosonmagyaróvár 7 1 3 3 5 8 -3 6
16. Dorogi FC 7 1 2 4 10 12 -2 5
17. Budaörs 7 1 2 4 13 16 -3 5
18. BFC Siófok 7 1 1 5 7 14 -7 4
19. Aqvital FC Csákvár 7 0 3 4 6 12 -6 3
20. Soproni VSE 7 0 3 4 1 9 -8 3

NB III Közép csoport 4. forduló:

Paksi FC II. – Budapest Honvéd-MFA II. 2-1 (1-1). Gól: Simon M., Báló T., illetve Lukács D.
Duna Aszfalt TVSE – PMFC 3-1 (3-1). Gól: Kirchner K., Juhász L., Oláh S., illetve Károly B.
Kozármisleny FC – Rákosmente KSK 0-0.
Iváncsa KSE – Dunaújváros 2-1 (1-1). Gól: Imrik L., Majláth H., illetve Karacs R.
Szekszárdi UFC – Makó FC 0-0.
Szentlőrinc SE – Mórahalom VSE 2-0 (2-0). Gól: Dudás D. (2)
Hódmezővásárhelyi FC – FC Dabas 1-1 (0-0). Gól: Faggyas M., illetve Kiss V.
Vecsési FC – SZEOL SC 0-1 (0-0). Gól: Mihály D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. SZEOL SC 4 4 0 0 5 1 4 12
2. Tiszakécske 4 3 1 0 11 4 7 10
3. Dunaújváros 4 2 1 1 6 4 2 7
4. Paksi FC II. 4 2 1 1 5 4 1 7
5. Szentlőrinc SE 4 2 0 2 5 5 0 6
6. Mórahalom VSE 4 1 2 1 4 3 1 5
7. Rákosmente KSK 4 1 2 1 4 3 1 5
8. Vecsési FC 4 1 2 1 3 3 0 5
9. Szekszárdi UFC 4 1 2 1 4 5 -1 5
10. Budapest Honvéd II. 4 1 1 2 3 4 -1 4
11. Iváncsa KSE 4 1 1 2 3 6 -3 4
12. Kozármisleny 4 1 1 2 3 7 -4 4
13. PMFC 4 1 0 3 5 6 -1 3
14. Makó FC 4 0 3 1 3 4 -1 3
15. Hódmezővásárhely 4 0 3 1 4 7 -3 3
16. FC Dabas 4 0 2 2 5 7 -2 2

Megyei I. osztály 3. forduló:

Szentesi Kinizsi SZITE – Ujszegedi TC 3-0 (2-0). Gól: Kovács N. (2), Lekrinszki A.
FK 1899 Szeged – Csongrád TSE 2-2 (0-1). Gól: Dóra J., Antal R., illetve Molnár Zs., Juhász S.

Hódmezővásárhelyi FC II. – Ásotthalmi TE 0-2 (0-1). Gól: Németh P., Varga K.
Algyő SK – Foliaplast-Bordány SK 0-3 (0-1). Gól: Gajdacsi M. (3)
Zsombó SE – Szegedi VSE 2-6 (0-4). Gól: Mihálffy Zs. (2), illetve Hatvani J. (4), Péter S., Csanádi I.
Kiskundorozsmai ESK – Deszk SC 2-5 (0-1). Gól: Szőke P., Illés T., illetve Gallai G. (2), Bódi T., Gyenes J., Marjanucz I. (öngól)

Ifi A: Szentes – UTC 12-0 (7-0). Gól: Bertók M., Boták S., Péter J., Smiák M. (2-2), Púj E., Köteles B., Prozlik Á., Kanyó K. Hódmezővásárhely – Ásotthalom, Fábiánsebestyén – Üllés 5-2 (3-1). Gól: Valach M. (3), Kasza T., Juhász E., illetve Czékus M., Kispál R.;, Algyő – Mindszent 8-0 (5-0). Gól: Molnár Sz., Molnár G., Török M. (2-2), Belovai K., Krisztin-Németh M.; Zsombó – Kistelek, FK 1899 Szeged – Csongrád 4-0 (3-0). Gól: Kovács B. (2), Urbán N., Szerdahelyi P.; Kiskundorozsma – Deszk 13-2 (8-1). Gól: Balogh Zs. (3), Kolompár D., Balogh N. (2-2), Oroszi L., Petrecz A., Vecsernyés R., Sarnyai D., Nagy R., Nemes-Nagy R., illetve Király Cs. (2). A Tiszasziget szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Foliaplast-Bordány 3 3 0 0 10 2 8 9
2. Csongrád TSE 3 2 1 0 7 2 5 7
3. Tiszasziget SE 2 2 0 0 9 2 7 6
4. Szegedi VSE 3 2 0 1 8 4 4 6
5. Algyő SK 3 2 0 1 6 5 1 6
6. Szentesi Kinizsi 3 2 0 1 6 5 1 6
7. Ujszegedi TC 3 1 1 1 3 4 -1 4
8. Hódmezővásárhely II. 2 1 0 1 5 2 3 3
9. Ásotthalmi TE 2 1 0 1 3 4 -1 3
10. FK 1899 Szeged 3 0 2 1 3 4 -1 2
11. Sándorfalva SK 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Szőregi RSE 2 0 0 2 2 5 -3 0
13. Zsombó SE 3 0 0 3 5 12 -7 0
14. Deszk SC 2 0 0 2 2 10 -8 0
15. Kiskundorozsma 2 0 0 2 0 8 -8 0

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő 3 3 0 0 19 3 16 9
2. FK 1899 Szeged 3 2 1 0 14 3 11 7
3. Szentes 2 2 0 0 17 2 15 6
4. Tiszasziget 2 2 0 0 16 2 14 6
5. Kiskundorozsma 3 2 0 1 18 6 12 6
6. Zsombó 2 2 0 0 10 0 10 6
7. Fábiánsebestyén 2 2 0 0 11 4 7 6
8. Hódmezővásárhely II. 1 1 0 0 11 0 11 3
9. Csongrád 3 1 0 2 6 8 -2 3
10. Ujszegedi TC 3 0 1 2 1 19 -18 1
11. Üllés 2 0 0 2 5 11 -6 0
12. Ásotthalom 2 0 0 2 2 11 -9 0
13. Kistelek 2 0 0 2 2 15 -13 0
14. Mindszent 3 0 0 3 2 17 -15 0
15. Deszk 3 0 0 3 3 36 -33 0

Megyei II. osztály 3. forduló:

Röszke – Apátfalva 2-1 (0-0). Gól: Belaidi A. (2), illetve Baranyi A.
St. Mihály FC – Móravárosi Kinizsi 4-5 (0-0). Gól: Farkas F., Baján Z. (2-2), illetve Magyar B. (2), Makra G., Kanalas F., Dongó D.
Tömörkény – Balástya
Üllés – Székkutas 3-8 (0-3). Gól: Zádori D., Kormos A., Király Zs., illetve Kovács R. (3), Szabó I. (2), Daraki Z., Cseszkó I., Kabódi Z.
Mindszent – Csengele 1-1 (0-0). Gól: Galambosi D., illetve Koncz M.
Makó II. – Nagymágocs 7-0 (3-0). Gól: Béres R., Bány T. (2-2), Pataki V., Krucsó Á., Herczeg B.

Ifi B: Szőreg – Nagymágocs 1-4 (1-0). Gól: Liliom N., illetve Varga T. (2), Varga M., Farkas L. Tömörkény – Balástya 5-1 (2-1). Gól: Németh Zs. (4), Magyar T., illetve Lunka M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 3 3 0 0 14 2 12 9
2. Móravárosi Kinizsi 3 3 0 0 11 6 5 9
3. Röszke 3 2 0 1 9 4 5 6
4. Székkutas 3 2 0 1 12 8 4 6
5. SZVSE II. 2 2 0 0 4 2 2 6
6. Csengele 3 1 1 1 4 5 -1 4
7. Üllés 3 1 1 1 6 10 -4 4
8. Kiszombor 2 1 0 1 6 6 0 3
9. Balástya 2 1 0 1 4 4 0 3
10. St. Mihály FC 3 1 0 2 10 11 -1 3
11. Apátfalva 3 1 0 2 3 4 -1 3
12. Csanádpalota 2 0 2 0 3 3 0 2
13. Mindszent 3 0 2 1 4 6 -2 2
14. Csanytelek 2 0 0 2 3 6 -3 0
15. Tömörkény 2 0 0 2 2 5 -3 0
16. Nagymágocs 3 0 0 3 1 14 -13 0

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 3 3 0 0 17 5 12 9
2. Nagymágocs 2 2 0 0 13 3 10 6
3. Sándorfalva 2 1 1 0 9 4 5 4
4. Csanytelek 2 1 0 1 7 7 0 3
5. Balástya 2 1 0 1 6 8 -2 3
6. Kiszombor 2 1 0 1 7 11 -4 3
7. Bordány 1 0 1 0 4 4 0 1
8. Apátfalva 1 0 1 0 1 1 0 1
9. St. Mihály FC 2 0 1 1 4 7 -3 1
10. Röszke 1 0 0 1 2 9 -7 0
11. Móraváros 2 0 0 2 5 8 -3 0
12. Szőreg 1 0 0 1 1 4 -3 0
13. Székkutas 1 0 0 1 0 5 -5 0

Megyei III. osztály Homokháti csoport 3. forduló:

Zákányszék – Kistelek 0-3 (0-0). Gól: Lajos T., Katona S., Kiss I.
Dóc – Algyő II. 7-2 (3-0). Gól: Bárkányi A. (3), Tülkös N., Antal D., Körmendi B., Kószó B., illetve Kovács L., Belovai A.
Csongrád II. – Zsombó II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dóc 3 3 0 0 19 8 11 9
2. Kistelek 3 2 0 1 9 7 2 6
3. Sándorfalva II. 1 1 0 0 13 0 13 3
4. Mórahalom II. 1 1 0 0 8 1 7 3
5. Pusztamérges 1 1 0 0 5 1 4 3
6. Ruzsa 1 1 0 0 6 4 2 3
7. Zsombó II. 2 1 0 1 8 10 -2 3
8. Algyő II. 3 1 0 2 6 14 -8 3
9. Csongrád II. 2 0 2 0 3 3 0 2
10. Zákányszék 3 0 1 2 5 9 -4 1
11. Balotaszállás 2 0 1 1 2 9 -7 1
12. Bordány II. 2 0 0 2 4 7 -3 0
13. Ásotthalom II. 2 0 0 2 4 19 -15 0

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 3. forduló:

Csongrád III. – Szikáncs 3-2 (2-0). Gól: Sándor D. (2), Fenyvesi Á., illetve Papp Cs. (2)
Baks – Nagylak 5-1 (5-0). Gól: Mihály R. (3), Tóbiás N. (2), illetve Nagy T.
Szegvár – Kübekháza 4-4 (2-3). Gól: Piti J. (2), Puhala K., Piti G., illetve Kövesi Sz. (2), Pásztor K., Spak O.
Pitvaros – Földeák 0-5 (0-4). Gól: Farkas D. (4), Molnár Zs.
Gyálarét-LS 2015 – Baktó-Petőfitelep 1-1 (0-0). Gól: Szigeti T., illetve Túri A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 3 3 0 0 19 4 15 9
2. Földeák 3 3 0 0 13 0 13 9
3. Gyálarét 3 1 1 1 9 8 1 4
4. Baktó-Petőfitelep 3 1 1 1 5 6 -1 4
5. Mártély 1 1 0 0 3 0 3 3
6. Pázsit 2 1 0 1 4 4 0 3
7. Fábiánsebestyén 2 1 0 1 3 3 0 3
8. Pitvaros 2 1 0 1 4 5 -1 3
9. Csongrád III. 3 1 0 2 6 12 -6 3
10. Nagylak 3 1 0 2 4 10 -6 3
11. Szegvár 1 0 1 0 4 4 0 1
12. Kübekháza 3 0 1 2 4 13 -9 1
13. Szikáncs 3 0 0 3 4 13 -9 0

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 1. forduló:

Maroslele – Fábiánsebestyén II.-Eperjes

Default thumbnail
Előző sztori

Labdarúgás: értékes pontot szerzett a Szeged-Grosics

Következő sztori

Labdarúgás: a negyediket is megnyerte a SZEOL

Legutóbbi hasonló cikkek