Megszökött a bűnügyi felügyeletből, most még nagyobb bajba került

A Szentesi Járási Ügyészség vádat emelt egy nő ellen, aki a lopás miatt indult büntetőeljárás során elrendelt bűnügyi felügyelet szabályait megszegte. A vádirat szerint a korábbi letartóztatását követően szabadlábra került, azonban sem a kijelölt lakóhelyén, sem a rendőrkapitányságon nem jelent meg.

Megszegte a bűnügyi felügyelet szabályait
A nő végül önként jelentkezett a rendőrségen, miután megtudta, hogy elfogatóparancsot adtak ki ellene. A Délmagyar szerint az ügyészség fogolyszökés vétségével vádolja, és elzárás kiszabását indítványozza. Az ügyben a Csongrádi Járásbíróság hoz majd döntést.
További részletek a delmagyar.hu cikkében olvasható.
