Megszökött a bűnügyi felügyeletből, most még nagyobb bajba került
Bűnügyi felügyeletből szökött meg, ismét bíróság elé kerülhet.
Bűnügyi felügyeletből szökött meg, ismét bíróság elé kerülhet.
Megszüntette a Kecskeméti Járásbíróság nyomozási bírája Joób Márton (Összefogás Szegedért) önkormányzati képviselő letartóztatását, és négy hónapra elrendelte a politikus bűnügyi felügyeletét.
A napokban kijöhet a börtönből a több százmilliós áfacsalással gyanúsított Joób Márton, mert nem kérte az ügyészség a letartóztatásának meghosszabbítását. A Délmagyarország információi szerint bűnügyi felügyeletet rendelhetnek el nála, azaz a házát nem hagyhatja majd el.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.