Hiába volt három szegedi jelölt, egyetlen Pick-játékos sem került be az Év csapatába

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta a 2025–2026-os idény Év csapatát. A Pick Szegedből Mario Sostaric, Bánhidi Bence és Borut Mackovsek is versenyben volt a helyekért, de egyikük sem került be a végső névsorba. A One Veszprém HC részéről Hugo Descat volt jelölt, míg a Németországban játszó Imre Bence és Sipos Adrián szintén esélyes volt, de magyar játékos végül nem szerepel az álomcsapatban.

Egyetlen magyar kézilabdázó sem került be az Év csapatába
Az Év Kiválósága Díj győztesét, vagyis a szezon legértékesebb játékosát pénteken hirdetik ki a Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolása előtt. Mivel az Év csapatába sem szegedi, sem magyar kézilabdázó nem került be, így magyar MVP-je sem lesz a szezonnak.
Részletek a delmagyar.hu oldalán.
