Nyaralóra dőlt egy fa a szentesi Tiszai strandon

Hétfőn késő délelőtt a Szentesen, a Tiszai Strandon egy nagyméretű fa dőlt egy nyaraló épületére. A fát a szentesi tűzoltók motoros láncfűrész segítségével távolították el - írta a megyei katasztrófavédelem.
Ugyanekkor a szegedi hivatásos tűzoltók a Zödfási út előtt az úttest fölé lógó, a forgalmat veszélyeztető ágat vágtak le. A délután folyamán Szegeden és Szentesen további három esetben volt szükség leszakadt ágak eltávolítására.