Alaposan átalakul a St. Mihály kerete, a házi gólkirály is távozik

A szegedi női labdarúgócsapat hétfőn kezdte meg a közös felkészülést az augusztus 8-i NB I.-es szezonra. A Délmagyar szerint keret jelentősen átalakul: a házi gólkirály Milica Popovics mellett Ónodi Vanessza, Török Lilla és további nyolc játékos is távozik, köztük három légiós. Szabó Dóra pedig az Egyesült Államokban folytatja pályafutását.

A KÉSZ-St Mihály-Szeged már új játékosokat is igazolt
Az érkezők oldalán már három név ismert: Ivanics Réka kapus az MTK Budapesttől érkezik, a montenegrói Angelina Dresaj a Buducsnoszttól, míg Emili Mitkovszka az észak-macedón WFC Szkopjétól csatlakozik a csapathoz. A szegediek három felkészülési mérkőzéssel hangolnak az új idényre, amelyben a megújult lebonyolítás miatt rájátszás is vár majd az NB I. mezőnyére.
Részletek a delmagyar.hu cikkében olvasható.
