Sport

Alaposan átalakul a St. Mihály kerete, a házi gólkirály is távozik

SzegedMA
Szerző: SzegedMA
1 órája
Tizenegy játékos távozik a nyáron a KÉSZ-St. Mihály-Szeged együttesétől a történelmi ötödik helyezést követően. A KÉSZ-St. Mihály-Szeged már megkezdte a felkészülést az új idényre, miközben három új igazolást is bejelentett.
Alaposan átalakul a St. Mihály kerete, a házi gólkirály is távozik
Fotó: sergey kolesnikov

A szegedi női labdarúgócsapat hétfőn kezdte meg a közös felkészülést az augusztus 8-i NB I.-es szezonra. A Délmagyar szerint keret jelentősen átalakul: a házi gólkirály Milica Popovics mellett Ónodi Vanessza, Török Lilla és további nyolc játékos is távozik, köztük három légiós. Szabó Dóra pedig az Egyesült Államokban folytatja pályafutását.

A KÉSZ-St. Mihály-Szeged
A KÉSZ-St Mihály-Szeged kerete jelentősen átalakul a nyáron, a házi gólkirály is távozik a csapattól. Illusztráció: Shutterstock

A KÉSZ-St Mihály-Szeged már új játékosokat is igazolt

Az érkezők oldalán már három név ismert: Ivanics Réka kapus az MTK Budapesttől érkezik, a montenegrói Angelina Dresaj a Buducsnoszttól, míg Emili Mitkovszka az észak-macedón WFC Szkopjétól csatlakozik a csapathoz. A szegediek három felkészülési mérkőzéssel hangolnak az új idényre, amelyben a megújult lebonyolítás miatt rájátszás is vár majd az NB I. mezőnyére.

Részletek a delmagyar.hu cikkében olvasható. 

 

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.