Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a szombati megyei eredmények + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_mj

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

Az Algyő meglepetésre nem bírt az újonc Zsombóval, a Csongrád pedig a HFC II.-vel a megye I-ben, a rangadón a Tiszasziget hátrányból fordítva verte a SZVSE-t. A Sándorfalva és a Kiskundorozsma is megszerezte első győzelmét. A megye II-ben nem tud hibázni az éllovas Makó II. Az NB II-ben és az NB III-ban szombaton a válogatott vb-selejtezője miatt nem játszanak meccset.

Online

Szombaton 14 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk az Airnergy FC – Szent Mihály női NB II-es, 15 órától a Szegedi VSE – Tiszasziget SE megyei I. osztályú mérkőzésről. Vasárnap 15 órakor a SZEOL SC – Kozármisleny NB III-as, 17 órakor az MTK Budapest – Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es összecsapásról lesz online. Tartsanak velünk!

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 15 órakor (az ifiderbik 13 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB III Közép csoport 9. forduló:

Makó FC – Dunaújváros 1-2 (1-1). Gól: Széll K., illetve Tóth T. (2)
Budapest Honvéd-MFA II. – Iváncsa KSE 1-2 (0-0). Gól: Bobál G., illetve Berényi B., Balogh L.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dunaújváros 9 6 1 2 16 11 5 19
2. SZEOL SC 8 6 0 2 9 3 6 18
3. Tiszakécske 8 5 2 1 23 13 10 17
4. Iváncsa KSE 9 5 1 3 13 14 -1 16
5. PMFC 8 5 0 3 17 10 7 15
6. Paksi FC II. 8 4 1 3 13 13 0 13
7. Szentlőrinc SE 8 4 0 4 14 13 1 12
8. FC Dabas 8 3 3 2 14 10 4 12
9. Szekszárdi UFC 8 3 3 2 8 7 1 12
10. Budapest Honvéd II. 9 3 2 4 10 9 1 11
11. Kozármisleny 8 3 1 4 9 13 -4 10
12. Rákosmente KSK 8 2 2 4 9 12 -3 8
13. Mórahalom VSE 8 1 3 4 12 15 -3 6
14. Vecsési FC 8 1 3 4 4 12 -8 6
15. Hódmezővásárhely 8 0 5 3 7 13 -6 5
16. Makó FC 9 0 3 6 6 15 -9 3

Megyei I. osztály 8. forduló:

FK 1899 Szeged – Sándorfalva SK 0-2 (0-0). Gól: Hatvani I., Visnyei D.

Szentesi Kinizsi SZITE – Kiskundorozsmai ESK 0-3 (0-2). Gól: Szabó T., Kiss A., Szőke P.
Zsombó SE – Algyő SK 1-1 (1-1). Gól: Mocsári Gy., illetve Bella D.
Csongrád TSE – Hódmezővásárhelyi FC II. 3-3 (0-2). Gól: Bartucz P., Huszka M., Kovács S., illetve Bódai D., Vaits V., Laczkó D.
Szegedi VSE – Tiszasziget SE 1-2 (1-0). Gól: Rózsa D., illetve Drágity D., Bernát P.
Ujszegedi TC – Deszk SC 4-1 (2-1). Gól: Gulyás J. (2), Koncz P., Szántó D., illetve Gallai G.

Ifi A: Szentes – Kiskundorozsma 2-0 (1-0). Gól: Köteles B., Smiák M.; Zsombó – Algyő 6-1 (2-0). Gól: Rácz B. (3), Meszlényi B., Mocsári D., Tóth O., illetve Molnár G.; FK 1899 Szeged – Fábiánsebestyén 2-3 (0-1). Gól: Kovács B., Marozsi B., illetve Kasza T. (2), Juhász E.; Csongrád – Hódmezővásárhely 2-3 (0-2). Gól: Horváth K., Mácsai M., illetve Masa B., Balog K., Bürgés J.; UTC – Deszk 1-2 (1-2). Gól: Pusztai B., illetve N. Lünstedt, Nacsa I.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád TSE 8 5 3 0 23 5 18 18
2. Tiszasziget SE 7 6 0 1 18 6 12 17(-1)
3. Foliaplast-Bordány 7 5 0 2 19 10 9 15
4. Szegedi VSE 8 4 2 2 20 12 8 14
5. Algyő SK 8 4 2 2 14 9 5 14
6. Ásotthalmi TE 6 4 1 1 14 12 2 13
7. Ujszegedi TC 8 4 1 3 12 11 1 13
8. Hódmezővásárhely II. 7 2 2 3 18 16 2 8
9. Szentesi Kinizsi 8 2 1 5 10 19 -9 7
10. Szőregi RSE 6 2 0 4 10 11 -1 6
11. Deszk SC 7 2 0 5 14 26 -12 6
12. FK 1899 Szeged 8 1 3 4 8 15 -7 6
13. Kiskundorozsma 7 1 3 3 8 16 -8 6
14. Zsombó SE 8 1 3 4 10 23 -13 6
15. Sándorfalva SK 7 1 1 5 8 15 -7 4

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Zsombó 8 8 0 0 32 6 26 24
2. Szentes 8 7 0 1 37 8 29 21
3. Hódmezővásárhely II. 7 5 2 0 39 5 34 17
4. Fábiánsebestyén 7 5 1 1 24 11 13 16
5. Algyő 8 4 1 3 30 22 8 13
6. Tiszasziget 6 4 0 2 29 13 16 12
7. FK 1899 Szeged 8 3 2 3 25 18 7 11
8. Kiskundorozsma 7 3 1 3 33 11 22 10
9. Mindszent 7 2 1 4 16 27 -11 7
10. Csongrád 8 2 0 6 13 19 -6 6
11. Deszk 7 2 0 5 18 57 -39 6
12. Kistelek 7 1 2 4 12 29 -17 5
13. Ujszegedi TC 8 1 2 5 7 29 -22 5
14. Üllés 6 1 0 5 15 32 -17 3
15. Ásotthalom 6 0 0 6 8 51 -43 0

Megyei II. osztály 8. forduló:

Üllés – Röszke 1-4 (1-2). Gól: Mihalkó D., illetve Pipic B. (2), Ördögh K., Fehér B.
Mindszent – Csanytelek 9-0 (5-0). Gól: Kispál L., Sziver Zs., Mucsi L., Csatlós T. (2-2), Galambosi D.
Makó II. – Tömörkény 1-0 (0-0). Gól: Pataki V.
Csengele – SZVSE II. 1-1 (1-0). Gól: Koncz M., illetve Buknicz Z.
Székkutas – Apátfalva 3-0 (3-0). Gól: Szabó I., Kovács R., Török R.
Csanádpalota – Kiszombor 0-0.
Balástya – Móravárosi Kinizsi 3-5 (1-3). Gól: Vámos N., Papp D., Laczi Z. (öngól), illetve Klippel Á. (2), Gerendeli Z., Gofjár Cs., Magyar B.

Ifi B: Szőreg – Tömörkény 5-2 (3-1). Gól: Kolompár R. (2), Vörös M., Pióker Ta., Borsi L., illetve Németh Zs., Nagy T. Sándorfalva – Csanytelek 7-0 (2-0). Gól: Király S. (3), Darlaczi L., Zsikai M., Fekete B. Dankó D.; Székkutas – Apátfalva 3-0 (2-0). Gól: Szikszai A. (2), Gyöngyösi Sz.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 8 8 0 0 30 6 24 24
2. Móravárosi Kinizsi 8 5 1 2 23 16 7 16
3. Székkutas 8 5 0 3 21 14 7 15
4. Röszke 8 5 0 3 26 20 6 15
5. Csengele 8 4 3 1 18 10 8 15
6. SZVSE II. 8 4 1 3 13 11 2 13
7. Kiszombor 8 3 3 2 18 16 2 12
8. Balástya 8 3 1 4 17 20 -3 10
9. Apátfalva 8 3 1 4 6 11 -5 10
10. Csanádpalota 8 2 3 3 8 11 -3 9
11. Mindszent 8 2 2 4 19 20 -1 8
12. St. Mihály FC 7 2 1 4 19 20 -1 7
13. Tömörkény 8 2 1 5 10 13 -3 7
14. Üllés 8 2 1 5 11 26 -15 7
15. Nagymágocs 7 2 0 5 16 23 -7 6
16. Csanytelek 8 2 0 6 10 28 -18 6

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 7 5 1 1 31 13 18 16
2. Sándorfalva 5 4 1 0 23 7 16 13
3. Nagymágocs 5 3 1 1 23 9 14 10
4. Balástya 5 3 1 1 15 14 1 10
5. Röszke 6 3 0 3 21 20 1 9
6. Csanytelek 7 3 0 4 26 27 -1 9
7. Kiszombor 6 3 0 3 17 21 -4 9
8. Bordány 5 2 2 1 11 12 -1 8
9. St. Mihály FC 6 2 1 3 15 18 -3 7
10. Apátfalva 7 1 3 3 10 14 -4 6
11. Móraváros 6 1 0 5 15 21 -6 3
12. Székkutas 5 1 0 4 7 19 -12 3
13. Szőreg 4 1 0 3 8 27 -19 3

Megyei III. osztály Homokháti csoport 8. forduló:

Balotaszállás – Zákányszék
Sándorfalva II. – Algyő II. 6-0 (3-0). Gól: Papp K. (2), Kiss P., Kanász N. L., Tápai G., Varga V.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 7 7 0 0 33 5 28 21
2. Mórahalom II. 5 5 0 0 32 4 28 15
3. Ruzsa 5 4 0 1 15 6 9 12
4. Csongrád II. 5 3 2 0 24 8 16 11
5. Kistelek 7 3 1 3 18 17 1 10
6. Balotaszállás 5 3 1 1 12 13 -1 10
7. Dóc 7 3 0 4 24 26 -2 9
8. Algyő II. 8 2 2 4 22 33 -11 8
9. Zákányszék 7 1 2 4 11 19 -8 5
10. Pusztamérges 5 1 0 4 6 16 -10 3
11. Zsombó II. 7 1 0 6 12 50 -38 3
12. Bordány II. 6 0 0 6 9 21 -12 0
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 8. forduló:

Pitvaros – Baks 0-4 (0-2). Gól: Tóbiás N. (2), Martók I., Mihály R.
Gyálarét-LS 2015 – Kübekháza
Mártély – Nagylak: elmaradt

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 7 6 0 1 31 8 23 18
2. Földeák 7 5 0 2 19 6 13 15
3. Mártély 6 4 0 2 19 10 9 12
4. Pázsit 6 4 0 2 14 8 6 12
5. Fábiánsebestyén 6 4 0 2 9 7 2 12
6. Szegvár 5 3 1 1 13 13 0 10
7. Baktó-Petőfitelep 7 3 1 3 12 15 -3 10
8. Szikáncs 7 3 0 4 13 20 -7 9
9. Gyálarét 6 2 1 3 12 11 1 7
10. Pitvaros 7 2 0 5 10 15 -5 6
11. Csongrád III. 6 1 2 3 14 24 -10 5
12. Nagylak 7 1 1 5 8 20 -12 4
13. Kübekháza 7 0 2 5 10 27 -17 2

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 6. forduló:

Ópusztaszer – Tömörkény II. 2-3 (2-1). Gól: Balasi T., Pataki F., illetve Czibolya Á., Bánfi J., Elekes A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanytelek II. 4 4 0 0 15 1 14 12
2. Tömörkény II. 5 3 1 1 12 10 2 10
3. Öttömös 4 3 0 1 15 4 11 9
4. Ópusztaszer 5 3 0 2 14 12 2 9
5. Móraváros II. 4 2 1 1 19 9 10 7
6. Csengele II.-U19 5 2 0 3 10 13 -3 6
7. Szatymaz 5 1 1 3 10 19 -9 4
8. Domaszék 5 1 0 4 9 28 -19 3
9. Kiskundorozsma II. 5 0 1 4 6 14 -8 1

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 6. forduló:

Földeák U19 – Fábiánsebestyén II.-Eperjes
Nagymágocs II. – Szegvár II. 7-2 (5-1). Gól: Borbás T. (3), Markovics I., Erdélyi S. (2-2), illetve Puhala K. (2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes II. 5 5 0 0 23 8 15 15
2. Nagymágocs II. 6 4 1 1 20 8 12 13
3. Szegvár II. 6 3 2 1 15 13 2 11
4. Maros-menti UFC 5 3 0 2 16 12 4 9
5. Maroslele 5 2 2 1 12 13 -1 8
6. Földeák U19 5 2 0 3 24 11 13 6
7. Eperjes 5 2 0 3 11 12 -1 6
8. UTC II.-Tanárképző 5 1 1 3 9 22 -13 4
9. Derekegyház 5 1 0 4 15 22 -7 3
10. Kecskés 5 0 0 5 7 31 -24 0

Sport

Kikapott hazai pályán a Szeged-Csanád GA

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

A kék-feketék 3-1-es vereséget szenvedtek a Siófoktól.

Tovább olvasom

Sport

Képekben a szegedi kajak-kenu vb – galéria

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Tekintse meg Kovács Ferenc képgalériáját a 2019-es gyorsasági kajak-kenu világbajnokságról!

Tovább olvasom

Sport

Kajak-kenu vb: világbajnok a női négyes és Bodonyi Dóra!

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Minden egy helyen a vasárnapi nap eseményeiről.

Tovább olvasom

Aktuál