Szeged

Országos gasztroműsor forgatott Szegeden

SzegedMA
Szerző: SzegedMA
1 órája
A TV Paprika stábja a szegedi zsidó örökséget és helyi ízeket mutatta be.
Országos gasztroműsor forgatott Szegeden

A TV Paprika és a Mazsihisz közös, Tejjel-mézzel című gasztrosorozata Szegedre érkezett, ahol az új zsinagóga udvarán forgatott. A stáb a város zsidó örökségét, történeteit és gasztronómiáját mutatta be, a műsorban pedig a haltepertő és a túrós csusza került a középpontba, miközben Kotányi János szegedi kötődéséről is szó esett.

A TV Paprika és a Mazsihisz stábja a szegedi új zsinagóga udvarán forgatott. Fotó: Mazsihisz / M. Schmidt János

A tízrészes országos sorozat Magyarország több városát járja végig, a szegedi forgatást ugyan egy rövid zápor megszakította, de a munka hamar folytatódott. A stáb a város után Makón és Hódmezővásárhelyen is forgat. További információk a delmagyar.hu-n.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.