Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas02_ilBefejeződtek a hétvégi fordulók a bajnokságokban. Összeállításunkban valamennyi eredmény NB II-től megye III-ig gólszerzőkkel, tabellákkal.







Megye II-es mérkőzéssel indult a vasárnap: a Tömörkény 2-0-ra verte az USC Tanárképzőt.

A folytatásban délután az NB II-ben a Szeged 2011 számára igen kedvező eredmények születtek, a riválisok közül többen is botlottak.

Az NB III-ban aztán megszületett a Hódmezővásárhely első győzelme a bajnokságban, a Makó tizedik döntetlenjét könyvelhette el, míg a Tisza Volán első tavaszi vereségét. A megye I-ben meglepő vereséget szenvedett az éllovas Kistelek.

A női keresztpályás megyei bajnokság A csoportjának szombati szegedi fordulójáról eredményeket, beszámolót és fotógalériát ide kattintva találnak.

A linkekkel ellátott mérkőzésekről külön tudósítást olvashatnak oda kattintva!

Az NB II Keleti csoport 22. fordulójában:

Nyíregyháza Spartacus FC – Kazincbarcika 4-0 (3-0). Gól: Bajzát P. (3), Pákolicz D.

Szolnoki MÁV FC – Szeged 2011 1-2 (0-0). Gól: Nagy I., illetve Jovánczai Z., Tóth I.
Békéscsabai Előre 1912 SE – Vasas 0-2 (0-2). Gól: Cseke B., J. Wilson
Putnok VSE -Budapest Honvéd-MFA 2-1 (1-1). Gól: Monyók P., Bene A., illetve Varga M.
Az Újpest FC II. a Vác kizárása miatt szabadnapos.

Mezőkövesd Zsóry FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-1 (1-1). Gól: Bognár I., illetve Sándor I.
Restart-Ceglédi VSE – DVSC-DEAC 2-4 (1-0). Gól: Kiss T., Makrai L., illetve Angyal N. (3), Tatár E.
Ferencvárosi TC II. – Orosháza FC 3-0 (1-0). Gól: Nehéz M. (2), Vattai B.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Vasas 22 13 3 6 33 23 10 42
2. Mezőkövesd-Zsóry 22 12 3 7 37 25 12 39
3. Békéscsabai Előre 22 9 8 5 40 33 7 35
4. Bp. Honvéd-MFA 22 9 4 9 39 37 2 31
5. Nyíregyháza 22 9 4 9 28 29 -1 31
6. Orosháza FC 22 9 3 10 37 41 -4 30
7. Újpest FC II. 22 9 2 11 32 39 -7 29
8. Balmazújváros 20 8 5 7 32 27 5 29
9. Szeged 2011 21 7 8 6 31 30 1 29
10. Kazincbarcika 22 8 4 10 32 35 -3 28
11. Ferencvárosi TC II. 21 8 3 10 34 35 -1 27
12. Restart-Cegléd 21 7 8 6 37 34 3 27(-2)
13. Szolnoki MÁV FC 22 7 6 9 28 31 -3 27
14. Putnok VSE 21 7 6 8 33 37 -4 27
15. DVSC-DEAC 22 7 5 10 35 33 2 26
16. Dunakanyar-Vác 0

A 23. forduló műsora: Április 20. (szombat) 17.00: Kazincbarcika – Békéscsabai Előre 1912 SE, Szeged 2011 – Nyíregyháza Spartacus FC, Orosháza FC – Mezőkövesd Zsóry SE, DVSC-DEAC – Ferencvárosi TC II. Április 21. (vasárnap) 17.00: Újpest FC II. – Vasas, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Szolnoki MÁV FC, Budapest Honvéd-MFA – Restart-Ceglédi VSE. A Putnok VSE szabadnapos lesz, a Vác kizárása miatt 3 pontot zsebel be.
Elmaradt mérkőzés: Április 17. (szerda) 17.00: Restart-Ceglédi VSE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő.

Az NB III Alföld csoport 19. fordulójában:

Vecsési FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-1 (1-1). Gól: Piros G., illetve C-L. Cigan
Nagykőrösi Kinizsi TL FC – Mórahalom VSE 2-3 (1-2).
Gól: Szluka J., Schrancz B., illetve Csák Z., Magyar Gy., J. Ngalle
Soroksár SC – FC Dabas 3-1 (2-0). Gól: Nyilas E. (2), Márkus T., illetve Tóth I.
Kecskeméti TE II. – Tököl VSK 3-1 (1-0). Gól: Kalmár F., Nagy D., E. Diaz, illetve Radnics L.

Dunaharaszti MTK – Tisza Volán SC Szeged 3-1 (1-1). Gól: Miholics M., Wágner A., Ughy M., illetve Dargó B.
Hódmezővásárhelyi FC – Üllő SE 1-0 (0-0). Gól: Hanyecz B.
Makó FC – Monori SE 3-3 (2-2). Gól: Kulacsik T. (3), illetve Csikós F., Csáki N., Horváth D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dunaharaszti MTK 18 10 6 2 28 16 12 36
2. Monor SE 18 9 4 5 34 21 13 31
3. Tököl VSK 18 9 4 5 33 23 10 31
4. Várfürdő-Gyulai TFC 18 8 5 5 30 17 13 29
5. Soroksár SC 17 8 5 4 26 17 9 29
6. Nagykőrösi Kinizsi 17 7 5 5 30 30 0 26
7. FC Dabas 18 7 3 8 31 29 2 24
8. Mórahalom VSE 17 7 3 7 26 24 2 24
9. Üllő SE 17 7 2 8 26 36 -10 23
10. Kecskeméti TE II. 18 6 4 8 30 31 -1 22
11. Tisza Volán Szeged 18 6 3 9 16 25 -9 21
12. Vecsési FC 18 5 4 9 29 38 -9 19
13. Makó FC 18 3 10 5 23 27 -4 19
14. Hódmezővásárhely 18 1 4 13 9 37 -28 7

A 20. forduló műsora: Április 20. (szombat) 17.00: Mórahalom VSE – Vecsési FC, Tököl VSK – Soroksár SC, Várfürdő-Gyulai Termál FC – Hódmezővásárhelyi FC, Monori SE – Kecskeméti TE II., Tisza Volán SC Szeged – Makói FC. Április 21. (vasárnap) 17.00: FC Dabas – Nagykőrösi Kinizsi TL FC, Üllő SE – Dunaharaszti MTK.
Elmaradt mérkőzésen: Április 17. (szerda) 17.00: Nagykőrösi Kinizsi TL FC – Üllő SE.

A Szertár Sportbolt megyei I. osztály 22. fordulójában:

Tápé – Sándorfalva 4-0 (3-0). Gól: Péter S. (2), K. Tóth Gy. (2) (ifi 0-2)
Csongrád – Kiskundorozsma 2-2 (1-2). Gól: Bertók G., Deli J., illetve Gémes B., Huszár J. (ifi 0-2)
Hódmezővásárhelyi FC II. – Mindszent 1-0 (1-0). Gól: Kökény T. (ifi 5-1)
Ujszegedi TC – Ásotthalom 0-5 (0-3). Gól: Török A. (3), Kiszner A., Patarcic K. (ifi 0-5, Ásotthalmon játszották)
FK 1899 Szeged – Szegedi VSE 1-1 (1-1). Gól: Sipos Z., illetve Kiss B. (ifi 3-1)

Röszke – Nagymágocs 0-2 (0-1). Gól: Makai S. (2) (ifi 1-7)
Kistelek – Algyő 1-0 (1-0). Gól: Zámbori G. (ifi 2-1)
Bordány – Csanádpalota 1-7 (0-3). Gól: Masír T., illetve F-F. Pavel (3), V-L. Gabor (2), D-T. Tambor, Lakatos R. (ifi 1-2)

A SZEGEDma TV HD-videója a Tápé – Sándorfalva meccsről!

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő 22 15 3 4 54 20 34 48
2. Kiskundorozsma 22 14 5 3 63 25 38 47
3. Tápé 21 15 1 5 45 29 16 46
4. Csanádpalota 22 14 3 5 62 30 32 45
5. Ásotthalom 22 14 3 5 57 28 29 45
6. Sándorfalva 21 13 1 7 49 24 25 40
7. Csongrád 21 12 4 5 53 34 19 40
8. Szegedi VSE 22 9 3 10 40 44 -4 30
9. HFC II. 22 7 5 10 29 47 -18 26
10. Nagymágocs 22 6 6 10 28 60 -32 24
11. Mindszent 22 6 4 12 35 48 -13 22
12. Kistelek 22 6 3 13 34 48 -14 21
13. FK 1899 Szeged 22 6 3 13 32 46 -14 21
14. Ujszegedi TC 21 3 8 10 26 47 -21 17
15. Bordány 22 5 1 16 23 48 -25 16
16. Röszke 22 1 3 18 12 64 -52 6

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva 19 18 0 1 103 16 87 54
2. Ásotthalom 21 17 0 4 67 22 45 51
3. Kistelek 20 16 1 3 79 28 51 49
4. Kiskundorozsma 19 13 3 3 72 24 48 42
5. SZEOL-SZVSE 19 13 2 4 80 27 53 41
6. Algyő 21 11 0 10 73 53 20 33
7. Nagymágocs 20 10 2 8 71 53 18 32
8. HFC II. 22 9 2 11 69 41 28 29
9. Tápé 20 9 0 11 41 45 -4 27
10. Csongrád 19 7 3 9 44 40 4 24
11. Csanádpalota 20 7 2 11 28 61 -33 23
12. Mindszent 20 6 2 12 39 72 -33 20
13. FK 1899 Szeged 19 4 1 14 29 83 -54 13
14. Bordány 19 3 2 14 27 90 -63 11
15. Ujszegedi TC 18 2 2 14 14 102 -88 8
16. Röszke 20 1 2 17 26 105 -79 5

A 23. forduló műsora: Április 20. (szombat) 17.00: Mindszent – Tápé, Csanádpalota – Csongrád, Algyő – Ujszegedi TC. Április 21. (vasárnap) 17.00: Röszke – Bordány, Ásotthalom – FK 1899 Szeged, Kiskundorozsma – Hódmezővásárhelyi FC II., Sándorfalva – Kistelek, Nagymágocs – Szegedi VSE.
Elhalasztott mérkőzés: Április 17. (szerda) 17.00: Csongrád – Sándorfalva.

A Szertár Sportbolt megyei II. osztály 22. fordulójában:

Sándorfalva II. – Fábiánsebestyén 2-1 (0-1). Gól: Szabó N., Kiss P., illetve Havancsák P. (ifi 2-5)
Gyálarét – Székkutas 3-0 (1-0). Gól: Ambrus B. (2), Olajos Cs.
Makó II. – Rosmarin Zrt. Mártély 3-1 (2-0). Gól: Pataki V., Tóth Z., Grúber M., illetve Mihály L. (ifi 6-0)
Zsombó – Csanytelek 4-1 (3-0). Gól: Busa G. (3), Csikós K., illetve Urbáncsik J. (ifi 2-8)
Szentesi Kinizsi – Balástya 5-0 (1-0). Hól: Hidas J. (2), Mihály R., Bordács L., Lekrinszki A. (ifi 1-0)

USC Tanárképző – Tömörkény 0-2 (0-0). Gól: Simon L., Túri B. (ifi Deszk – Tömörkény 0-1)
Szőreg – Üllés 1-1 (0-0). Gól: Bosnyák M., illetve Szentmártoni Cs. (ifi 2-3)
Csengele – Tiszasziget 1-1 (0-1). Gól: Koncz R., illetve Tóth J. (ifi 2-2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 20 16 2 2 66 13 53 50
2. Makó II. 21 12 3 6 48 24 24 39
3. Tiszasziget 20 11 5 4 56 23 33 38
4. Csengele 21 9 7 5 50 33 17 34
5. Szőreg 19 9 7 3 45 31 14 34
6. Sándorfalva II. 21 11 0 10 62 44 18 33
7. Zsombó 21 10 3 8 44 32 12 33
8. Üllés 21 9 6 6 48 31 17 33
9. Székkutas 20 9 6 5 47 38 9 33
10. Rosmarin Mártély 21 9 4 8 39 35 4 31
11. Tömörkény 20 7 5 8 27 33 -6 26
12. Gyálarét 21 8 0 13 36 55 -19 24
13. Csanytelek 21 7 3 11 40 39 1 24
14. Fábiánsebestyén 19 6 1 12 28 42 -14 19
15. USC Tanárképző 19 2 2 15 10 43 -33 8
16. Balástya 21 1 0 20 9 139 -130 3

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 19 15 2 2 85 17 68 47
2. Makó II. 18 14 2 2 84 17 67 44
3. Szentesi Kinizsi 17 12 2 3 63 22 41 38
4. Tiszasziget 17 10 3 4 67 32 35 33
5. Csanytelek 19 10 3 6 57 23 34 33
6. Székkutas 18 9 4 5 55 39 16 31
7. Üllés 17 9 3 5 57 29 28 30
8. Sándorfalva II. 19 9 1 9 59 66 -7 28
9. Tömörkény 18 7 2 9 24 42 -18 23
10. Balástya 18 6 2 10 34 73 -39 19(-1)
11. Rosmarin Mártély 15 5 3 7 50 55 -5 18
12. Fábiánsebestyén 18 5 2 11 45 65 -20 17
13. Deszk 18 4 1 13 29 72 -43 13
14. Zsombó 19 2 0 17 41 112 -71 6
15. Szőreg 16 1 0 15 20 106 -86 3

A 23. forduló műsora: Április 20. (szombat) 17.00: Tömörkény – Sándorfalva II., Székkutas – Zsombó, Rosmarin Zrt. Mártély – Csengele, Szentesi Kinizsi – Szőreg. Április 21. (vasárnap) 17.00: Csanytelek – Makó II., Balástya – Tiszasziget, Fábiánsebestyén – Gyálarét, Üllés – USC Tanárképző.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Homokháti csoport 18. fordulójában:

IKV Alsóváros – Pusztamérges 3-1 (1-1). Gól: Szalma G., Dobó M., Polyák P., illetve Kispál I.
Bordány II. – Mórahalom II. 0-5 (0-2). Gól: Dobák A. (3), Csiszár R. (2)
Balotaszállás – Zákányszék 3-2 (2-1). Gól: Teremi Z., Schveitzer M., Erdélyi M., illetve Jójárt F., Mityók K.

Zsombó II. – Kiskundorozsma 1-7 (0-4). Gól: Zádori N., illetve Gyuris M. (3), Füleki G., Marjanucz I., Varga Zs., Fehér L.
Szentmihály – Röszke II. 3-4 (2-2). Gól: Nagypál Z., Kaszab Zs., Ács S., illetve Papdi Cs. (2), Szurcsik P., Balla Z.
Öttömös – Forráskút 1-0
Domaszék – Ruzsa 4-0 (1-0). Gól: Oláh P. (3), Klötzl B.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Röszke II. 17 11 4 2 45 20 25 37
2. Mórahalom II. 17 11 3 3 45 31 14 36
3. Öttömös 17 10 4 3 29 13 16 34
4. Balotaszállás 17 10 2 5 51 33 18 32
5. Kiskundorozsma II. 17 9 3 5 43 26 17 30
6. Zsombó II. 17 8 3 6 33 35 -2 27
7. Forráskút 17 8 1 8 26 28 -2 25
8. Szentmihály 17 7 3 7 38 32 6 24
9. Ruzsa 17 5 4 8 24 36 -12 19
10. Pusztamérges 17 4 7 6 27 34 -7 19
11. Zákányszék 17 5 3 9 29 35 -6 18
12. IKV Alsóváros 17 5 3 9 27 51 -24 18
13. Domaszék 17 3 0 14 33 54 -21 9
14. Bordány II. 17 2 2 13 16 38 -22 8

A 19. forduló műsora: Április 20. (szombat) 17.00: Balotaszállás – Bordány II., IKV Alsóváros – Domaszék, Kiskundorozsma II. – Öttömös, Zákányszék – Forráskút. Április 21. (vasárnap) 17.00: Ruzsa – Szentmihály, Mórahalom II. – Pusztamérges, Röszke II. – Zsombó II.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Termál csoport 18. fordulójában:

Pusztaszer – Csongrád III. 1-1 (0-1). Gól: Szeri A., illetve Tanács P. (bajnokságon kívül)
Kistelek II. – Ópusztaszer 4-2 (0-1). Gól: Kósa R., Gera L., Molnár J., Katona S., illetve Rudics R., Gémes T.
Baks – Szegvár 5-3 (4-1). gól: Szőke Cs. (3), Fülöp I., Bürgés F., illetve Ember B. (2), Magony P.
Szatymaz – Dóc 3-0 (2-0). Gól: Árpási R. (3)
Algyő II. – Hódmezővásárhelyi FC III. 2-2 (1-2). Gól: Molnár G., Salamon R., illetve Gábor S., Szabó M.

Derekegyház – Balástya II. 7-0 (1-0). Gól: Bődi T. (4), Herczeg Sz. (2), Gazsi D. (Szegváron)
Fábiánsebestyén II. – Csongrád II. 0-1 (0-1). Gól: Busa T.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő II. 16 13 1 2 77 15 62 40
2. Baks 15 12 2 1 66 16 50 38
3. Csongrád II. 16 9 3 4 42 24 18 30
4. Szegvár 15 9 1 5 32 26 6 28
5. Ópusztaszer 15 8 2 5 37 27 10 26
6. HFC III. 15 7 2 6 41 33 8 23
7. Derekegyház 14 7 1 6 31 39 -8 22
8. Kistelek II. 15 6 3 6 40 28 12 21
9. Fábiánsebestyén II. 14 6 3 5 36 26 10 21
10. Szatymaz 15 5 3 7 39 34 5 18
11. Pusztaszer 15 2 2 11 12 55 -43 8
12. Balástya II. 15 0 2 13 14 109 -95 2
13. Dóc 14 0 1 13 14 49 -35 1

A 19. forduló műsora: Április 20. (szombat) 16.00: Hódmezővásárhelyi FC III. – Derekegyház. 17.00: Ópusztaszer – Csongrád III. (bajnokságon kívül), Kistelek II. – Baks, Dóc – Pusztaszer, Balástya II. – Fábiánsebestyén II. Április 21. (vasárnap) 17.00: Szegvár – Algyő II., Csongrád II. – Szatymaz.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 18. fordulójában:

Makó III. – Móravárosi Kinizsi 4-0 (4-0). Gól: Tari A., Patkós S., Szabó N., Budai R.
Apátfalva – Csanádpalota-Ambrózfalva 3-1 (2-0). Gól: Barát T. (2), Antal B., illetve Kéri L.

Pázsit-UTC II. – Maroslele 8-0 (4-0). Gól: Ördögh M. (3), Molnár L. (3), Jurschik T., Torjai T.
Újszentiván – Deszk 0-3 (0-0). Gól: Móra T. (2), Gallai G.
Baktó-Petőfitelep – Kübekháza 7-0 (3-0). Gól: Pálinkó A. (3), Gyémánt M. (2), Tranger M., Sávai Z. (a SZVSE-pályán)
Pitvaros – Földeák 0-7
Tápé II. – Ferencszállás 11-0 (4-0). Gól: Zombori J. (4), Mangó F. (3), Laska S. (2-2), Mahler F., Veres G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Földeák 17 14 1 2 68 24 44 43
2. Makó III. 17 13 3 1 53 10 43 42
3. Deszk 17 12 1 4 81 23 58 37
4. Pázsit-UTC II. 17 11 1 5 50 24 26 34
5. Apátfalva 16 10 3 3 39 28 11 33
6. Baktó-Petőfitelep 17 9 1 7 59 32 27 28
7. Móravárosi Kinizsi 16 9 1 6 37 38 -1 28
8. Cspalota II.-Ambrózfalva 17 7 1 9 36 29 7 22
9. Pitvaros 17 7 1 9 37 41 -4 22
10. Kübekháza 17 5 1 11 28 48 -20 16
11. Újszentiván 17 5 1 11 32 82 -50 16
12. Tápé II. 17 5 0 12 33 50 -17 15
13. Maroslele 17 2 1 14 12 71 -59 7
14. Ferencszállás 17 1 0 16 19 84 -65 3

A 19. forduló műsora: Április 20. (szombat) 17.00: Deszk – Makó III., Kübekháza – Tápé II., Apátfalva – Újszentiván, Móravárosi Kinizsi – Baktó-Petőfitelep. Április 21. (vasárnap) 17.00: Ferencszállás – Pitvaros, Csanádpalota II.-Ambrózfalva – Maroslele, Földeák – Pázsit-UTC II.

Előző sztori

Labdarúgás: szorossá tette az élmezőnyt a Kistelek + FOTÓK

Default thumbnail
Következő sztori

Labdarúgás: a tizenegyesek meccsén a tizedik ikszbe lépett a Makó

Legutóbbi hasonló cikkek

Pontosítás

Pontosítjuk az "Újra bilincsben Szabó Bálint!’’ című cikkünket.…