Szeged

Felvonulás nélkül is sikeres volt a Szőregi Rózsaünnep

SzegedMA
Szerző: SzegedMA
Tegnap, 17:32
A „Szedd magad” program lett a Szőregi Rózsaünnep legnagyobb közönségkedvence.
Felvonulás nélkül is sikeres volt a Szőregi Rózsaünnep

Hiába maradt el idén a rózsás felvonulás, a Szőregi Rózsaünnep így is rengeteg látogatót vonzott. A legnépszerűbb programnak a rózsaföldeken rendezett „Szedd magad” akció bizonyult, ahová folyamatosan közlekedtek a buszok, a látogatók pedig kosarakkal és metszőollókkal érkeztek a virágszedésre.

A „Szedd magad” program idén is tömegeket vonzott a Szőregi Rózsaünnepen. Fotó: Karnok Csaba
A „Szedd magad” program idén is tömegeket vonzott a Szőregi Rózsaünnepen. Fotó: Karnok Csaba

A Monti Sándor Parkban egész nap családi programok, rózsafutás, főzőverseny és színpadi fellépések várták az érdeklődőket, az esti órákban pedig koncertek és utcabál zárják a rendezvényt. További információk a delmagyar.hu-n.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.