Felvonulás nélkül is sikeres volt a Szőregi Rózsaünnep

Hiába maradt el idén a rózsás felvonulás, a Szőregi Rózsaünnep így is rengeteg látogatót vonzott. A legnépszerűbb programnak a rózsaföldeken rendezett „Szedd magad” akció bizonyult, ahová folyamatosan közlekedtek a buszok, a látogatók pedig kosarakkal és metszőollókkal érkeztek a virágszedésre.

A Monti Sándor Parkban egész nap családi programok, rózsafutás, főzőverseny és színpadi fellépések várták az érdeklődőket, az esti órákban pedig koncertek és utcabál zárják a rendezvényt. További információk a delmagyar.hu-n.
