Fizetés nélkül menekült el egy vendég a Fasor Vendéglőből

"Azt eddig is tudtuk, hogy sokan szeretitek a Pacalunkat, némelyikőtök 100 kilométereket is képes utazni érte, de ami most történt azt még mi sem gondoltuk volna" - állt hitetlenkedve a történtek előtt a Fasor Vendéglő Semiramis Kávézó.

Egy pacallal és egy sörrel lopták meg Fasor Vendéglőt
Az említett időpontban a vendég egy adag pacalpörköltért és egy korsó jó hideg sörtért képes volt az egész becsületével fizetni.
Igazán váratlanul ért minket a "megtiszteltetés". Annyira, hogy megköszönni se volt időnk. Igaz, esélyünk se volt mert a vendégünk egy pillanat alatt kiszaladt az étteremből. Biztos szégyenlős és nem akart szembesülni a végtelen hálánkkal, amit adtunk volna neki. Mondjuk motort sem szabad vezetni egy korsó sör után!
- írta közösségi oldalán az újszegedi Bérkert utcában található vendéglátóhely.
