Szeged

A Bortér első napja nyári fesztiválhangulatot idézett

A Bortér első napja nyári fesztiválhangulatot idézett

A hét témája nálunk a hét eseménye. A Bortér első napja a nyár szabadságát hozta vissza. Szeged imádta a Bortér első napját.

Kibédi Péter
1 órája
A Bortér első napja nyári fesztiválhangulatot idézett

A Bortér első napján nyoma sem volt a komor őszi hangulatnak, szeptember harmadik szerdája is a nyarat idézte Szegeden.

A Dóm tér megtelt szerdán, Szeged imádta a Bortér első napját
A Dóm tér megtelt szerdán, Szeged imádta a Bortér első napját Fotó: SzegedMA

A Bortér kiváló borokat és remek hangulatot hozott Szegedre

Bortér vagy Borfesztivál? Ezt a kérdést tettük fel olvasóinknak, és a hét kérdésére egyértelmű választ adtak olvasóink: mindkettő. A Bortér első napja hatalmas siker volt, volt aki reggel korán indult munkába és csak "kinézett" a Dóm térre, de sokan még éjfélkor is a színpad előtt mulattak. Az első nap sikere garantálja a hétvége nagy szegedi bulijának hangulatát. Az időjárás kora őszi volt, de minden más a nyarat idézte, és ez csak az első nap volt.

Felvonulással kezdődött a Bortér Szegeden:
 

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.