Kigyulladt egy villanybojler Vásárhelyen

A szegedi Belgyógyászati Klinikában belvíz, míg Vásárhelyen egy kigyulladt mosógép és villanybojler miatt riasztották a tűzoltókat.
Utólag jelentették főügyeletünkre, hogy Hódmezővásárhelyen, az Ádám utcában egy mosógép és egy villanybojler kapott lángra. A tüzet a lakók megfékezték, a kár 30 ezer forint. Délelőtt Kübekházán, az általános iskola villanytűzhelyén műanyag edények égtek, míg éjszaka Ruzsai egységünk a Bács-Kiskun megyei Kelebián avatkozott be, ahol egy libaól gyulladt ki. Reggel Csanyteleken, az Arany János utcában egy fa villanyvezetékre dőlt, amelyet a csongrádi egység távolított el, míg éjszaka a szegedi Belgyógyászati Klinika Korányi fasorban lévő pincéjében víz gyűlt össze, amelyet szegedi tűzoltók szivattyúval távolítottak el. Este jelezték a főügyeletre, hogy a 45-ös út derekegyházi lehajtójánál tűz van, ám a kiérkező egységek megállapították, hogy felügyelet mellett szemetet égettek. Forrás: