Finnországba utazik Orbán Viktor

Orbán Viktor vasárnap este Finnországba utazik, egynapos hivatalos látogatásra - tájékoztatta a miniszterelnök sajtófőnöke vasárnap az MTI-t.
Havasi Bertalan
tájékoztatása szerint a kormányfő hétfő reggel a Helsinki Egyetem Aleksanteri Intézetében előadást tart Európa jövője címmel. A delegáció - melynek tagja
Szijjártó Péter
, a Miniszterelnökség külügyi és külgazdasági államtitkára, valamint Gottfried Péter főtanácsadó is - ezt követően
Jyrki Katainen
finn miniszterelnökkel tárgyal, amit a két kormányfő közös, angol nyelvű sajtótájékoztatója követ - ismertette Havasi Bertalan.
Orbán Viktor
Helsinkiben megbeszélést folytat Sauli Niinistö finn köztársasági elnökkel is - olvasható a sajtófőnök közleményében.