Sport

Teke: öt éremmel tér haza a magyar csapat

2012. október 27., szombat
Teke: öt éremmel tér haza a magyar csapat

A Szegedi TE két játékosa összesen öt éremmel zárta a lengyelországi Lesznóban befejeződött egyéni teke világbajnokságot.

Kiss Norbert

a sprintszámot megnyerte, kombinációban harmadik lett,

Ernyesi Róbert

pedig három ezüstéremmel (sprint, klasszikus egyéni, kombináció) zárt. A szerb színekben versenyző Ernyesi a legutolsó számban, a kombinációban kikapott a román

Mihalcioiutól

.

Végeredmények, klasszikus egyéni, döntő:

Mihalcioiu (román) Ernyesi Róbert (szerbiai) 1-0 (2-2, 625-605).

A végeredmény:

1. Mihalcioiu, 2. Ernyesi, 3. Lupu (román) és Zavarkó (szerbiai).

Kombináció:

1. Zavarkó, 2. Ernyesi, 3. Kiss Norbert. Sprint: 1. Kiss N., 2. Ernyesi, 3. D. Tepsa (szerbiai) és Zavarkó.

Tandem mix:

1. M. Musanic, A. Bacan (horvát), 2. Kiss Tamás, Sajermann Nóra.

Nemzetek rangsora:

1. Szerbia, 2. Horvátország, 3. Magyarország.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.