Jó Arcokat keres a SZEGEDma: Fehér Zsófia


Új nyereményjátékot indítottunk azok között, akik július 8-ig a SZEGEDma.hu Jó Arcai lesznek! Közülük az, aki a legtöbb lájkot kapja a SZEGEDma.hu oldalán, két darab bérletet kap ajándékba a SZIN-re. Ismerősök, barátok: tessék figyelni portálunkat és lájkolni a cikkek alatt és a Facebookon is, hiszen a meglepetéseket csak a közösségi oldalon a portálunkat kedvencként bejelölt Jó Arcok között sorsoljuk ki!
A Deák Ferenc Gimnázium tanulója
Fehér Zsófia
, aki bár általános gimnáziumi osztályba jár, az idegen nyelvek tanulását nagyon fontosnak tartja. Ritkán mozdul ki otthonról, rengeteg sorozatot és filmet néz szabadidejében, maximum moziba jár. Kedveli a kórházas sorozatokat, a viccesebbek közül pedig az Így jártam anyátokkal című a kedvence. Zsófi portálunknak elmondta, nem szereti a tömeget, így diszkóba nem szokott járni. Amikor a barátaival moziba megy, akkor vígjátékokat, vagy kalandfilmeket néznek többnyire. Internetezni is ritkán szokott, s általában a Facebookot is kizárólag csetelésre használja.