Kiégett egy ház Kiszomboron - ketten meghaltak

Ketten vesztették életüket abban a lakóházban, amely szombaton égett le Kiszomboron - tájékoztatott Tuczakov Szilvána őrnagy, a Csongrád Megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
A bejelentés hajnalban érkezett, miszerint a település egyik háza ég. A kiérkező tűzoltók a lángok oltása során az épületben két elszenesedett holttestet találtak. Az eddigi adatok szerint egyikük a ház 53 éves lakója, a másik elhunyt pedig egy 50 esztendős nő. A Makói Rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja az eset körülményeit - áll a közleményben.