Előzetesben a csongrádi és a hódmezővásárhelyi rablás gyanúsítottja

Elrendelte a bíróság a Csongrádon és a Hódmezővásárhelyen történt rablás gyanúsítottjainak előzetes letartóztatását – tájékoztatott Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Mint ismert, Csongrádon egy férfi saját édesanyját fenyegette és bántalmazta a hétvégén, hogy pénzt adjon neki, majd az így szerzett összeget elitta, illetve játékgépbe dobta. Hódmezővásárhelyen, vasárnapra virradó éjszaka ivócimborájának nyakláncát vette el erőszakkal egy többszörösen büntetett előéletű férfi. A rendőrség mindkét gyanúsítottat rövid időn belül elfogta és őrizetbe vette, a bíróság pedig ügyészi indítványra ma elrendelte előzetes letartóztatásukat.