Három új játékossal erősít az SZTE-Szedeák, többen távoznak a keretből

Jelentős átalakuláson megy keresztül az SZTE-Szedeák: három fiatal kosaras érkezik, miközben több játékos is búcsút int a klubnak.

Az SZTE-Szedeák a következő szezonra készülve tovább formálja keretét. A klub bejelentette, hogy három fiatal játékossal erősít, miközben a tavalyi csapatból több meghatározó kosaras is távozik. A szegediek zsinórban tizenhetedik idényükre készülnek a férfi kosárlabda NB I./A csoportjában.
Az érkezők között szerepel a DEAC U23-as csapatától érkező Szentkuti Ákos, a Nyíregyházáról szerződtetett Nagy Simon, valamint a centerposzton bevethető Antalics Dániel. A klub vezetése szerint továbbra is a fiatalok fejlődésére és a saját utánpótlás beépítésére helyezik a hangsúlyt, miközben a távozó játékosok helyén új lehetőségeket kapnak a feltörekvő tehetségek. További információk a delmagyar.hu-n.
