Hivatalos: a Pick Szeged ott lesz a Bajnokok Ligájában

Az Európai Kézilabda-szövetség jóváhagyta az OTP Bank-Pick Szeged felminősítési kérelmét, így a szegedi csapat a 2026–2027-es szezonban is részt vehet a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A sorozat történetében először 24 csapatos lesz a mezőny, a résztvevőket hat négycsapatos csoportba sorsolják majd.

A magyar együttes mellett a One Veszprém HC is indulhat a legrangosabb európai kupasorozatban, míg a MOL Tatabánya KC nem kapott szabadkártyát, így az Európa-ligában folytathatja szereplését. Az új lebonyolítási rendszerben a továbbjutó csapatok a negyeddöntőért küzdenek majd, mielőtt megkezdődne a kölni négyes döntő felé vezető út. További információk a delmagyar.hu-n.
