Szurkolói ankétot tart a Pick Szeged

Az OTP Bank-Pick Szeged a hivatalos oldalán jelentette be, hogy május 19-én (kedden) 18 órától szurkolói ankétot tart a Pick Arénában.

Szurkolói ankétot szervez a Pick Szeged
Egy kötetlen, nyílt, személyes hangulatú este folyamán lehet kérdezni, véleményt formálni a szurkolóknak, akik így még nem is maradnak a klubbal kapcsolatos legfrissebb információkról sem.
Akiktől kérdezni lehet majd:
- Papp Edward, az igazgatóság elnöke
- Kiss Bence, cégvezető
- Michael Apelgren, vezetőedző
- Kárpáti Krisztián, felnőtt csapat másodedző / akadémia vezető
- Bánhidi Bence, csapatkapitány
A cél, hogy még közelebb hozzák egymáshoz a klubot és a szurkolókat. A további részletekkel hamarosan jelentkeznek.
