Sport

Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye +TABELLÁK (FRISSÜL)

Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye +TABELLÁK (FRISSÜL)

2012. május 13., vasárnap
Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye +TABELLÁK (FRISSÜL)

Összeállításunkban a friss eredmények NB II-től megye III-ig érdekességekkel, gólszerzőkkel és a tabellákkal!

Az NB II Keleti csoport 27. fordulójában:

REAC – Balmazújváros 2-5 (2-2).

Gól: Tóth P., Jovánczai Z., illetve Urbin P. 2, Kiss L., Belényesi M., Nagy R.

Restart-Ceglédi VSE – DVSC-DEAC 3-3 (0-1).

Gól: Medgyesi L., Markó Á., V. Szkunc, illetve Vincze Z. (öngól), Farkas II. B., Ludánszki B.

Szeged 2011 – Dunakanyar-Vác 3-2 (2-2).

Gól: Orosz M. 3, illetve Albert Á., Rusvay G.

Kazincbarcika – Orosháza FC 2-2 (0-1).

Gól: M. Gomez, Tátrai G., illetve A. Randelovic, Végh A.

Budapest Honvéd-MFA – Mezőkövesd-Zsóry 2-0 (0-0).

Gól: Nagy M., B. Bozovic

Vecsési FC – Egri FC 0-1 (0-1).

Gól: Katona A.

Újpest FC II. – Békéscsabai Előre 1912 0-1 (0-1).

Gól: D. Markovic (öngól)

Szolnoki MÁV FC – Nyíregyháza Spartacus hétfő 17.30

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Eger27165636221453
2.Békéscsaba271311339221750
3.Szolnoki MÁV26154749252449
4.Restart-Cegléd27125104139241
5.DVSC-DEAC2711793936340
6.Orosháza27101074335840
7.Mezőkövesd27107103837137
8.Nyíregyháza2681354240237
9.Balmazújváros27106114237536
10.Dunakanyar-Vác27104133844-634
11.Szeged 20112796123737033
12.Újpest II.2796123955-1633
13.Kazincbarcika2794142737-1031
14.REAC2787124149-831
15.Bp. Honvéd-MFA2786133241-930
16.Vecsés2737171845-2715(-1)

A 28. forduló műsora: Május 18. (péntek) 18.00:

Dunakanyar-Vác - REAC.

19.00:

Békéscsabai Előre 1912 - Kazincbarcika.

Május 19. (szombat) 18.00:

DVSC-DEAC - Vecsési FC, Orosháza FC - Budapest Honvéd-MFA, Nyíregyháza Spartacus - Újpest FC II., Egri FC - Szeged 2011.

Május 20. (vasárnap) 18.00:

Balmazújváros - Szolnoki MÁV FC, Mezőkövesd-Zsóry - Restart-Ceglédi VSE.

Az NB III Alföld csoport 25. fordulójában:

Tisza Volán SC Szeged – Várfürdő-Gyulai Termál FC 2-1 (0-0).

Gól: Faragó B., Kéri T., illetve Szabó M.

Tápiószecső FC – FC Dabas 1-2 (1-0).

Gól: Mohácsi G., illetve Szűcs L., Dévai Cs.

Tököl VSK – Dunaharaszti MTK 1-2 (0-2).

Gól: R. Atakisjev, illetve Mészáros D., Dobesch B.

Indotek Csepel FC – Szolnoki MÁV FC II. 3-1 (1-1).

Gól: Juhász L., Németh J., Tóth A., illetve Kalmár F.

Makó FC – Monori SE 2-0 (2-0).

Gól: Kajli Z. (öngól), Magyar Gy.

Hódmezővásárhelyi FC – Szarvasi FC 3-0 (1-0).

Gól: Domonkos F. 2, Antal K.

Üllő SE – Jánoshidai SE 4-0 (2-0).

Gól: Csáki N., Farkas T., Simon Á., Hegybányai B. A Kecskeméti TE II. szabadnapos volt, s játék nélkül kapott 3 pontot (3-0).

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Dabas25168157183956
2.Dunaharaszti25156450183251
3.Kecskemét II.25129443271645
4.Gyula2511863122941
5.Tisza Volán Szeged25115951361538
6.Üllő25114104033737
7.Tápiószecső25114104439537
8.Hódmezővásárhely25105103332135
9.Tököl258894033732
10.Indotek Csepel2571172726132
11.Monor2593133442-830
12.Szolnoki MÁV II.2575132544-1926
13.Makó2559112640-1424
14.Szarvas2564153046-1622
15.Jánoshida2552182171-5017
16.Pilis Sport0

A 26. forduló műsora: Május 19. (szombat) 17.00:

Monori SE - Tisza Volán SC Szeged, Jánoshidai SE - Kecskeméti TE II., Várfürdő-Gyulai Termál FC - Hódmezővásárhelyi FC, Szarvasi FC - Tököl VSK.

Május 20. (vasárnap) 17.00:

Szolnoki MÁV FC II. - Makó FC, FC Dabas - Üllő SE, Dunaharaszti MTK - Tápiószecső FC. Az Indotek Csepel FC szabadnapos lesz.

A megyei I. osztály 28. fordulójában:

Csanádpalota – Tápé 3-1 (1-0).

Gól: Veréb T. 2, Sepsik I., illetve Péter S. (ifi 1-2)

Ujszegedi TC – Mórahalom 0-2 (0-1)

Gól: Szőke P. 2 (ifi 1-3)

Csongrád – Ásotthalom 4-1 (3-0).

Gól: Nagy Á. 2, Molnár I., Lévai M., illetve Baji R. (ifi 11-0)

Kiszombor – Mindszent 3-4 (2-0).

Gól: Kovács A., Gazsó J., Paku I., illetve Terbán Gy. 2, Bartucz M., Muzsik S. (ifi 1-1)

Kistelek – Nagymágocs 6-3 (4-1).

Gól: Koncz M. 5, Rostás I., illetve Marsovszki G., Szepesi J. 2 (ifi 14-1)

Röszke – Algyő 2-1 (1-1).

Gól: Kohajda G., Major L., illetve Hadár A. (ifi 5-2)

Balástya – Hódmezővásárhelyi FC II. 3-2 (0-1).

Gól: Szél R. 2, Batancs Zs., illetve Forrai D., Rajos N. (ifi 0-6)

Sándorfalva – Szegedi VSE 4-1 (2-0).

Gól: Gémes B. 2, Mihalkó D., Bitó A., illetve Simon I. (ifi 1-0) A Kiskundorozsma szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Mórahalom27222377275068
2.Sándorfalva26204261214064
3.Ásotthalom27202552232962
4.Algyő26181757213655
5.Kiskundorozsma26163762273551
6.Csongrád26156550242651
7.Mindszent26111145173-2234
8.Csanádpalota26104124549-434
9.Szegedi VSE26103134945433
10.Kistelek2795135759-232
11.Röszke2795133943-432
12.Kiszombor2785143960-2128(-1)
13.Tápé2773192251-2923
14.Nagymágocs2664163553-1822
15.HFC II.2663173159-2821
16.Ujszegedi TC2639142253-3118
17.Balástya2641212990-6113

Az U19-es bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Sándorfalva262303115189765(-4)
2.Tápé26201569244561
3.Szegedi VSE26203399217859(-4)
4.Algyő251834118358357
5.Röszke26173665362953(-1)
6.Csongrád26164676265052
7.Kistelek26162879354350
8.Mórahalom27154868482049
9.HFC II.26112136866235
10.Csanádpalota26102144760-1332
11.Nagymágocs2673163488-5324
12.Mindszent2665153675-3923
13.Kiskundorozsma2664165673-1722
14.Ásotthalom27531935134-9918
15.Kiszombor27342032136-10412(-1)
16.Ujszegedi TC2632212968-3911
17.Balástya26232127110-839

A 29. forduló műsora: Május 19. (szombat) 17.00:

Algyő - Balástya, Mórahalom - Csanádpalota, Mindszent - Röszke, Tápé - Csongrád.

Május 20. (vasárnap) 17.00:

Szegedi VSE - Ujszegedi TC, Nagymágocs - Kiszombor, Hódmezővásárhelyi FC II. - Sándorfalva, Kiskundorozsma - Kistelek. Az Ásotthalom szabadnapos lesz.

A megyei II. osztály 28. fordulójában:

Tömörkény – Sándorfalva II. 2-2 (0-1).

Gól: Pusztai D., Bugyi I., illetve Csúri Cs., Nagy D.

Zákányszék – Csanytelek 0-1 (0-0).

Gól: Magyar J. (ifi 0-2)

Székkutas – Szentesi Kinizsi 2-1 (0-1).

Gól: Borsodi Sz., Nagy D., illetve Tóth L. (ifi 0-1)

Újszentiván – Makó II. 2-1 (1-1).

Gól: Szalma Z. 2, illetve Halász L. (ifi 4-7)

Csengele – FK 1899 Szeged 1-1 (1-1).

Gól: Erhardt Sz., illetve Szalai N. (ifi 1-3)

Üllés – USC Tanárképző 1-0 (1-0).

Gól: Hágelmann T.

Zsombó – Fábiánsebestyén 2-1 (1-0).

Gól: Zádori N., Szűcs L., illetve Banka S. (ifi 7-1)

Bordány – Földeák 8-0 (5-0).

Gól: Ruzsinszki F. 3, Füleki G. 2, Kasza F., Sádt T., Fodor L. (ifi 1-0)

Szőreg – Szatymaz 8-1 (2-1).

Gól: Néma D. 3, Maslac M. 2, Váczi B., Bosnyák M., Markó T., illetve Árpási R. (ifi elmaradt, a Szatymaz nem érkezett meg)

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Bordány282233113298469
2.Székkutas28222484255968
3.FK 1899 Szeged28193668353360
4.Üllés28185558352359
5.Szőreg28157680443652
6.Makó II.28154961491249
7.Zsombó28152114445-147
8.Szentesi Kinizsi28136961402145
9.Sándorfalva II.281261061481342
10.Tömörkény28115125450438
11.Csanytelek2896134146-533
12.Fábiánsebestyén2888125668-1232
13.USC Tanárképző2869133349-1627
14.Csengele2866164182-4124
15.Földeák2871234582-3722
16.Újszentiván2870215188-3721
17.Zákányszék2860222681-5518
18.Szatymaz28252345126-8111

A 29. forduló műsora: Május 19. (szombat) 17.00:

FK 1899 Szeged - Zákányszék, Makó II. - Csengele, Sándorfalva II. - Újszentiván, Szentesi Kinizsi - Bordány.

Május 20. (vasárnap) 11.00:

USC Tanárképző - Zsombó.

17.00:

Fábiánsebestyén - Székkutas, Szőreg - Üllés, Földeák - Tömörkény, Szatymaz - Csanytelek.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 26. fordulójában:

Röszke II. – Mórahalom II. 1-3 (1-2).

Gól: Szalma I., illetve Nyári L. 3

Víziközmű-Alsóváros – Öttömös 6-3 (3-2).

Gól: Polyák P. 3, Farkas M. 2, Daróczi P., illetve Kéri B. (öngól), Barbócz Cs., Somlyai P.

Ruzsa – Szőreg II.:

a vendégek nem álltak ki (3-0)

Algyő II. – Baktó-Petőfitelep 2-1 (0-0).

Gól: Fejes J., Zsurka S., illetve Pálinkó A.

Pusztamérges – Forráskút 2-1 (0-0).

Gól: Kisfaludi J. 2, illetve Ocskó R.

Szentmihály – Domaszék 2-2 (2-1).

Gól: Kószó M. 2, illetve Deli Zs, Gyuris Zs. A Gyálarét szabadnapos volt.

A csoport végeredménye:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Gyálarét24202295257062
2.Algyő II.24171679364352
3.Mórahalom II.24162693543950
4.Baktó-Petőfitelep24161766521449
5.Domaszék2412396162-139
6.Forráskút24106853411236
7.Öttömös2492135973-1429
8.Röszke II.2483135049127
9.Víziközmű-Alsóváros2483134872-2427
10.Ruzsa2467113752-1525
11.Szőreg II.2464145381-2822
12.Pusztamérges2445154583-3817
13.Szentmihály2433182988-5912

A megyei III. osztályú bajnokság rájátszással folytatódik. A két csoport 1-3., 4-6., 7-9., 10-11. helyezettjei alkotnak újabb csoportokat, ahová magukkal viszik az eddigi egymás elleni eredményeiket, majd újabb két teljes kört játszanak oda-vissza alapon (hat forduló). A Homokháti csoport 12. és 13. helyezettje két meccset vív egymással (megtartva, beszámítva korábbi két eredményüket). A sorsolás május 14-én (hétfőn) 10 órakor lesz az MLSZ megyei igazgatóságán.

A FELSŐHÁZ ÁLLÁSÁT LÁSD CIKKÜNK VÉGÉN!

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 26. fordulójában:

Hódmezővásárhelyi FC III. – Tiszasziget 0-7 (0-2).

Gól: Purgel A. és Varga Z. 2-2, Tóth Z., Buknicz Z., Illés T.

Rosmarin Kft. Mártély – Apátfalva 2-2 (2-2).

Gól: Vízhányó I., Borbás P., illetve Barát T., Antal B.

Baks – Csongrád II. 5-1 (1-0).

Gól: Bánfi P. és Molnár G. 2-2, Kapornai K., illetve Varga A.

Kübekháza – Csanádpalota II.-Ambrózfalva 5-2

Maroslele – Makó III. 2-8 (1-5).

Gól: Árva Z., Papp T., illetve Béres R. 4, Galambosi L., Gabnai B., Mihály L., Zádori R.

Deszk – Szegvár:

elmaradt, a Szegvárt kizárták, a Deszk 3-0-lal kapta a meccset

A csoport végeredménye:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Tiszasziget22193081156660
2.Rosmarin Kft. Mártély22155285226350
3.Baks22143565293645
4.Makó III.22134580334743
5.Deszk22114746331337
6.Apátfalva22102105558-332
7.HFC III.22931069462330
8.Cspalota II.-Ambrózfalva2283114458-1427
9.Csongrád II.2262144454-1020
10.Maroslele2241172684-5813
11.Kübekháza2240183491-5712
12.Szegvár
13.Ópusztaszer

A megyei III. osztályú bajnokság rájátszással folytatódik. A két csoport 1-3., 4-6., 7-9., 10-11. helyezettjei alkotnak újabb csoportokat, ahová magukkal viszik az eddigi egymás elleni eredményeiket, majd újabb két teljes kört játszanak oda-vissza alapon (hat forduló). A Homokháti csoport 12. és 13. helyezettje két meccset vív egymással (megtartva, beszámítva korábbi két eredményüket). A sorsolás május 14-én (hétfőn) 10 órakor lesz az MLSZ megyei igazgatóságán.

A felsőház (1-6. helyért) állása:
#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Gyálarét44001551012
2.Tiszasziget42207438
3.Rosmarin Kft. Mártély41218625
4.Algyő II.41031012-23
5.Baks410349-53
6.Mórahalom II.4103816-83

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.