Hátország: nem bírt a Csongráddal a SZVSE-ifi

Miközben a felnőttek bravúros győzelmet arattak a Csongrád elleni megye I-es rangadón, a SZVSE-Gyálarét bajnoki címvédő ifjúsági csapata vereséget szenvedett látogatójától.
Az 1. fordulóban Röszkén győzött 8-1-re
Fülöp László
együttese, a folytatás már kevésbé sikerült a vasutas fiatalok számára: hazai pályán maradtak alul a Csongráddal szemben. A találkozót a fordulást követően döntötték el a vendégek. Az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrészben mindkét csapat cseréiben bízott, a csongrádi csapatnak jobban bejöttek a változtatások, a pontatlanul, kapkodva játszó Tisza-partiak felett megérdemelten arattak győzelmet. A szegedi fiatalok játékát ezúttal mindössze
Magony
sárga lapja tette színessé.
A megyei I. osztályú ifjúsági bajnokság 2. fordulójában:
SZVSE-Gyálarét – Csongrád TSE 0-2 (0-0). Gyálarét.
SZVSE: Csobán R. – Csobán K., Bálint, Lukács (Kiss), Magony, Fábián, Strack, Vincze, Kis (Galovszky), Megyeri (Daróczi), Mészáros (Kozma). Edző: Fülöp László. Csongrád TSE: Szél – Kovács (Szabó), Cseh (Tari), Laza (Horváth), Sándor (Szőrfi), Bálint, Kovács (Blázsik), Birk, Versegi, Boldog (Csányi), Szabó. Edző: Dósa-Rácz Pál. Gól: Boldog (48'), Szőrfi (75').