Pécelen folytatódik Orbán Viktor országjárása +élő videó

Folytatódik Orbán Viktor országjárása, amelynek eddigi állomásain mindenhol hatalmas tömeg fogadta a kormányfőt. A hét első napjai egyértelműen a kormánypárti erődemonstrációról szóltak: hétfőn Kecskeméten, kedden Nagykanizsán, szerdán Esztergomban aratott sikert Orbán Viktor, csütörtökön Törökszentmiklós főterén tartott beszédet a minisztereknök. A kormányfő pénteken "duplázott" és Veszprémben, majd Győrben tartott fórumot. Mindegyik helyszínen világossá vált, hogy a választók értik a közelgő választás súlyát, Orbán Viktor pedig már többször leszögezte: ha megvan az elszántság, a győzelem is meglesz.

Orbán Viktor: újabb nap, újabb országjárás!
Újabb nap, újabb országjárás! – írta a közösségi oldalán Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggel. A kormányfő hozzátette, 16 órakor Pécelen a Kossuth téren, a polgármesteri hivatal épülete előtt lesz a szombati találkozó.
