Orbán Viktor a Békemenetre hív: A hazádnak szüksége van rád

A március 15-ei Békemeneten való részvételre biztatott a közösségi oldalán Orbán Viktor. A hazádnak szüksége van rád! - fogalmazott a kormányfő bejegyzésében.

„Békemenet, március 15. Legyünk ott minél többen!” - írta a Facebook-oldalán vasárnap késő délután közzétett bejegyzésében Orbán Viktor, majd hozzátette:
A hazádnak szüksége van rád!
- idézve a nagyszabású rendezvény mottóját.
Amint azt korábban megírtuk, az 1848–49-es szabadságharc évfordulóján, nemzeti ünnepünkön, március 15-én ismét Békemenetet tart Civil Összefogás Fórum – Civil Összefogás Köhasznú Alapítvány (CÖF–CÖKA), így a magyaroknak lehetőségük van arra, hogy kiálljanak a kormány békepárti politikája mellett. Legutóbb tavaly, október 23-án volt Békemenet, amelyen több százezren vettek részt.
A Békemenetre az áprilisi országgyűlési választásra tekintettel is minden olyan magyar embernek el kell jönnie, aki ki akar állni a háború ellen, békeszerető és félti a családját. Olyan nagyszabású Békemenetet óhajtunk szervezni, amely eddig még nem volt látható
– mondta Csizmadia László, a CÖF–CÖKA elnöke.