Október 10-én Bukarestben lesz a román-magyar közös kormányülés

Október 10-én Bukarestben rendezik az ötödik román-magyar közös kormányülést - jelentette be csütörtökön a Mediafax hírügynökség a román kormányszóvivőre hivatkozva.
Ioana Muntean
tájékoztatása szerint a román kormány szerdai ülésén hozta meg döntését, miután konzultált a magyar kormány illetékeseivel. A negyedik hasonló kormányülésre tavaly Szegeden került sor.