Politika
Már többszázezren kitöltötték a Nemzeti Petíciót
Már több mint 350 ezren küldték vissza a Nemzeti Petíciót – hívta fel a figyelmet a Fidesz a közösségi oldalán. A párt arra buzdít, hogy töltsék ki minél többen a Nemzeti Petíciót, hogy megüzenhessük Brüsszelnek: nem fizetünk.
