Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_il

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

Gyirmóton veszített a Szeged-Grosics az NB II-ben. Még mindig nyeretlen az NB III-ban a Hódmezővásárhely, mely a Mórahalommal és a Makóval együtt a tabella hátsó régiójában ragadt sajnos. A megye I-ben Sándorfalván aratott sima győzelmet a Csongrád, így visszavette az első helyet. A megye II-ben képtelen hibázni a Makó II., mely máris utcahosszal vezet.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 16 órakor (az ifiderbik 14 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB II 11. forduló:

Szolnoki MÁV FC – BFC Siófok 1-0 (1-0). Gól: Farkas A.

Budaörs – ZTE FC 1-2 (0-1). Gól: Czvitkovics P., illetve Fujsz, Vermes
Budafoki MTE – Kisvárda Master Good 0-3 (0-2). Gól: Horváth Z. (2), Ilics
Vác FC – Aqvital FC Csákvár 5-1 (2-1). Gól: Zsolnai R., Balajti Á. (2-2), Kákonyi, illetve Nagy Zs.
KBSC – MTK Budapest 0-1 (0-0). Gól: Torghelle S.
Soroksár SC – Soproni VSE 1-0 (1-0). Gól: Gyömbér G.
Dorogi FC – Credobus Mosonmagyaróvár 0-0.
Békéscsaba 1912 Előre – Ceglédi VSE 6-2 (4-0). Gól: Birtalan (2), Gránicz, Nagy I., Kiss L., Gyurján, illetve Damásdi, Asztalos
Nyíregyháza Spartacus – WKW ETO FC Győr 0-1 (0-1). Gól: Zamostny B.
Gyirmót FC Győr – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0 (0-0). Gól: Nagy P.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. MTK Budapest 11 9 1 1 24 8 16 28
2. Kisvárda 11 8 2 1 27 13 14 26
3. Kazincbarcika 11 7 2 2 13 11 2 23
4. Szolnoki MÁV FC 11 6 3 2 15 8 7 21
5. Békéscsaba 11 6 2 3 24 11 13 20
6. Gyirmót FC Győr 11 6 2 3 22 13 9 20
7. ZTE FC 11 5 3 3 16 14 2 18
8. Nyíregyháza 11 4 4 3 16 13 3 16
9. Vác FC 11 4 4 3 14 10 4 16
10. Soroksár SC 11 4 4 3 13 12 1 16
11. ETO FC Győr 11 4 2 5 10 12 -2 14
12. Szeged-Grosics 11 4 2 5 10 13 -3 14
13. Ceglédi VSE 11 4 2 5 11 18 -7 14
14. Dorogi FC 11 3 3 5 15 16 -1 12
15. Budaörs 11 3 3 5 20 22 -2 12
16. Budafoki MTE 11 2 4 5 9 16 -7 10
17. Mosonmagyaróvár 11 1 6 4 7 11 -4 9
18. BFC Siófok 11 1 2 8 8 20 -12 5
19. Soproni VSE 11 0 4 7 5 17 -12 4
20. Aqvital FC Csákvár 11 0 3 8 8 29 -21 3

A 12. forduló műsora: Október 8. (vasárnap) 15.00: Békéscsaba 1912 Előre – Gyirmót FC Győr, Ceglédi VSE – Vác FC, Kisvárda Master Good – Budaörs, Credobus Mosonmagyaróvár – Soroksár SC. 17.00: Aqvital FC Csákvár – Szolnoki MÁV FC, BFC Siófok – Budafoki MTE, ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus, WKW ETO FC Győr – Dorogi FC, Soproni VSE – KBSC, MTK Budapest – Szeged 2011-Grosics Akadémia.

NB III Közép csoport 8. forduló:

Rákosmente KSK – Makó FC 1-0 (0-0). Gól: Dóczi K.
Duna Aszfalt TVSE – Mórahalom VSE 3-3 (2-1). Gól: Kirchner K. (2), Kardos N., illetve Busa B. (2), Szalma G.
Kozármisleny FC – FC Dabas 0-2 (0-2). Gól: Mundi R., Szűcs L.
Iváncsa KSE – SZEOL SC 1-0 (0-0). Gól: Pribék P.
Dunaújváros – PMFC 2-3 (1-3). Gól: Csehi T., Ferencz B., illetve Koller K. (2), Horváth A.

Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 1-0 (0-0). Gól: Turi T.
Szentlőrinc SE – Paksi FC II. 5-2 (3-1). Gól: Tóth A., Virág Sz., Németh M., Berdó V., Rácz Zs. (öngól), illetve Hahn J., Simon M.
Hódmezővásárhelyi FC – Vecsési FC 1-1 (1-0). Gól: Faggyas M., illetve Farkas Á.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. SZEOL SC 8 6 0 2 9 3 6 18
2. Tiszakécske 8 5 2 1 23 13 10 17
3. Dunaújváros 8 5 1 2 14 10 4 16
4. PMFC 8 5 0 3 17 10 7 15
5. Paksi FC II. 8 4 1 3 13 13 0 13
6. Iváncsa KSE 8 4 1 3 11 13 -2 13
7. Szentlőrinc SE 8 4 0 4 14 13 1 12
8. FC Dabas 8 3 3 2 14 10 4 12
9. Szekszárdi UFC 8 3 3 2 8 7 1 12
10. Budapest Honvéd II. 8 3 2 3 9 7 2 11
11. Kozármisleny 8 3 1 4 9 13 -4 10
12. Rákosmente KSK 8 2 2 4 9 12 -3 8
13. Mórahalom VSE 8 1 3 4 12 15 -3 6
14. Vecsési FC 8 1 3 4 4 12 -8 6
15. Hódmezővásárhely 8 0 5 3 7 13 -6 5
16. Makó FC 8 0 3 5 5 13 -8 3

A 9. forduló műsora: Október 6. (péntek) 15.00: Makó FC – Dunaújváros, Budapest Honvéd-MFA II. – Iváncsa KSE. Október 8. (vasárnap) 15.00: SZEOL SC – Kozármisleny FC, FC Dabas – Duna Aszfalt TVSE, Mórahalom VSE – Rákosmente KSK, Vecsési FC – Szentlőrinc SE, Paksi FC II. – Szekszárdi UFC, PMFC – Hódmezővásárhelyi FC.

Megyei I. osztály 7. forduló:

Tiszasziget SE – Ujszegedi TC 2-0 (1-0). Gól: Rutai B., Zsibrita Á. (öngól)
Hódmezővásárhelyi FC II. – Szegedi VSE 3-3 (1-1). Gól: Bódai D. (2), Gyüre L., illetve Király D., Csanádi I., Hatvani J.
Algyő SK – FK 1899 Szeged 4-0 (1-0). Gól: Bella D. (2), Táncos B., Sebők L.
Szentesi Kinizsi SZITE – Zsombó SE 2-2 (2-1). Gól: Orovecz S., Kovács N., illetve Mihálffy Zs., Mocsári Gy.
Deszk SC – Foliaplast-Bordány SK 3-2 (2-0). Gól: Gyenes J. (2), Bódi T., illetve Gajdacsi M. (2)
Kiskundorozsmai ESK – Ásotthalmi TE 2-2 (1-1). Gól: Szőke P., Kiss A., illetve Mészáros Z., ifj. Major L.

Sándorfalva SK – Csongrád TSE 0-4 (0-3). Gól: Fodor B. (3), Juhász S.
A Szőregi RSE szabadnapos.

Ifi A: Tiszasziget – UTC 0-4 (0-2). Gól: Pördi D., Nyíri T., Deák Zs., Pusztai B.; Hódmezővásárhely II. – Kistelek 2-2 (1-1). Gól: Ambruzs E., Nagy D. (öngól), illetve Csókási Á., Fődi K.; Fábiánsebestyén – Csongrád 2-0 (1-0). Gól: Veres L., Valach M.; Algyő – FK 1899 Szeged 4-7 (4-6). Gól: Molnár Sz. (2), Molnár G., Mikuska B. (öngól), illetve Szerdahelyi P., Kovács B. (3-3), Palócz Á.; Szentes – Zsombó 2-3 (1-1). Gól: Kanyó K., Péter J., illetve Szalai A. (2), Mocsári D.; Kiskundorozsma – Ásotthalom 14-0 (6-0) Gól: Balogh Zs. (6), Sarnyai D. (2), Vecsernyés R., Kozma Á., Jankó Gy., Biró N., Nemes-Nagy R., Gregus D. Deszk – Mindszent 0-9 (0-6). Gól: Kurucsai P., Mihály E. (3-3), Bihari T. (2), Hevesi J. Az Üllés szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád TSE 7 5 2 0 20 2 18 17
2. Foliaplast-Bordány 7 5 0 2 19 10 9 15
3. Tiszasziget SE 6 5 0 1 16 5 11 14(-1)
4. Szegedi VSE 7 4 2 1 19 10 9 14
5. Algyő SK 7 4 1 2 13 8 5 13
6. Ásotthalmi TE 6 4 1 1 14 12 2 13
7. Ujszegedi TC 7 3 1 3 8 10 -2 10
8. Hódmezővásárhely II. 6 2 1 3 15 13 2 7
9. Szentesi Kinizsi 7 2 1 4 10 16 -6 7
10. Szőregi RSE 6 2 0 4 10 11 -1 6
11. Deszk SC 6 2 0 4 13 22 -9 6
12. FK 1899 Szeged 7 1 3 3 8 13 -5 6
13. Zsombó SE 7 1 2 4 9 22 -13 5
14. Kiskundorozsma 6 0 3 3 5 16 -11 3
15. Sándorfalva SK 6 0 1 5 6 15 -9 1

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Zsombó 7 7 0 0 26 5 21 21
2. Szentes 7 6 0 1 35 8 27 18
3. Hódmezővásárhely II. 6 4 2 0 36 3 33 14
4. Algyő 7 4 1 2 29 16 13 13
5. Fábiánsebestyén 6 4 1 1 21 9 12 13
6. Tiszasziget 6 4 0 2 29 13 16 12
7. FK 1899 Szeged 7 3 2 2 23 15 8 11
8. Kiskundorozsma 6 3 1 2 33 9 24 10
9. Mindszent 7 2 1 4 16 27 -11 7
10. Csongrád 7 2 0 5 11 16 -5 6
11. Kistelek 7 1 2 4 12 29 -17 5
12. Ujszegedi TC 7 1 2 4 6 27 -21 5
13. Üllés 6 1 0 5 15 32 -17 3
14. Deszk 6 1 0 5 16 56 -40 3
15. Ásotthalom 6 0 0 6 8 51 -43 0

A 8. forduló műsora: Október 6. (péntek) 19.00: FK 1899 Szeged – Sándorfalva SK. Október 7. (szombat) 15.00: Szentesi Kinizsi SZITE – Kiskundorozsmai ESK, Zsombó SE – Algyő SK, Csongrád TSE – Hódmezővásárhelyi FC II., Szegedi VSE – Tiszasziget SE, Ujszegedi TC – Deszk SC. Október 8. (vasárnap) 15.00: Szőregi RSE – Ásotthalmi TE. A Foliaplast-Bordány SK szabadnapos.

Megyei II. osztály 7. forduló:

St. Mihály FC – Csengele 2-2 (1-2). Gól: Babarczi M., Kulcsár Z. (öngól), illetve Nagy I. (2)
Tömörkény – Nagymágocs 3-2 (2-1). Gól: Potor R. (2), Ocskó G., illetve Rácz M., Dovics Á.
Üllés – Mindszent 2-0 (1-0). Gól: Kormos A., Kormányos Cs.
Kiszombor – Balástya 4-2 (2-1). Gól: Galló G. (2), Kovács A., Ornyik A., illetve S. Drogba, Papp D.
Apátfalva – Csanádpalota 1-0 (0-0). Gól: Sarnyai T.
Röszke – Móravárosi Kinizsi 3-2 (2-1). Gól: Tanács A. (2), Ördögh K., illetve Dongó D. (2)

SZVSE II. – Székkutas 4-1 (1-1). Gól: Rózsa D., Jáger Cs., Y. El Oulladi, Buknicz Z., illetve Török R.
Csanytelek – Makó II. 0-4 (0-2). Gól: Béres R. (2), Pataki V., Krucsó Á.

Ifi B: Tömörkény – Nagymágocs 2-2 (1-0). Gól: Szeri M., Magyar T., illetve Varga M. (2); MUFC-Kiszombor – Balástya 3-4 (2-4). Gól: Bernáth Cs., Németh Cs., Restás M., illetve Madár L., Ábrahám J., Lunka M., Tóth D.; Apátfalva – Bordány 2-2 (1-2). Gól: Fülöp M., Keresztúri D., illetve Tiszó K., Domonkos D.; Csanytelek – Szőreg 13-1 (4-0). Gól: Bartus R. (5), Tolnai A. (3), Paróczai S. (2), Huszák D., Lakatos A., Gémes Cs., illetve Tisza B.; Röszke – Móraváros 4-5 (0-3). Gól: Kovács L. (2), Szögi M., Mulati D., illetve Barna G. (2), László K., Lakatos K., Jónás G. A Székkutas, a Sándorfalva és a St. Mihály szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 7 7 0 0 29 6 23 21
2. Csengele 7 4 2 1 17 9 8 14
3. Móravárosi Kinizsi 7 4 1 2 18 13 5 13
4. Székkutas 7 4 0 3 18 14 4 12
5. Röszke 7 4 0 3 22 19 3 12
6. SZVSE II. 7 4 0 3 12 10 2 12
7. Kiszombor 7 3 2 2 18 16 2 11
8. Balástya 7 3 1 3 14 15 -1 10
9. Apátfalva 7 3 1 3 6 8 -2 10
10. Csanádpalota 7 2 2 3 8 11 -3 8
11. St. Mihály FC 7 2 1 4 19 20 -1 7
12. Tömörkény 7 2 1 4 10 12 -2 7
13. Üllés 7 2 1 4 10 22 -12 7
14. Nagymágocs 7 2 0 5 16 23 -7 6
15. Csanytelek 7 2 0 5 10 19 -9 6
16. Mindszent 7 1 2 4 10 20 -10 5

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 6 5 1 0 29 8 21 16
2. Nagymágocs 5 3 1 1 23 9 14 10
3. Sándorfalva 4 3 1 0 16 7 9 10
4. Balástya 5 3 1 1 15 14 1 10
5. Csanytelek 6 3 0 3 26 20 6 9
6. Röszke 6 3 0 3 21 20 1 9
7. Kiszombor 6 3 0 3 17 21 -4 9
8. Bordány 5 2 2 1 11 12 -1 8
9. St. Mihály FC 6 2 1 3 15 18 -3 7
10. Apátfalva 6 1 3 2 10 11 -1 6
11. Móraváros 6 1 0 5 15 21 -6 3
12. Székkutas 4 0 0 4 4 19 -15 0
13. Szőreg 3 0 0 3 3 25 -22 0

A 8. forduló műsora: Október 7. (szombat) 15.00: Üllés – Röszke, Mindszent – Csanytelek, Makó II. – Tömörkény, Csengele – SZVSE II., Székkutas – Apátfalva, Csanádpalota – Kiszombor, Balástya – Móravárosi Kinizsi. Október 8. (vasárnap) 15.00: Nagymágocs – St. Mihály FC.

Megyei III. osztály Homokháti csoport 7. forduló:

Zákányszék – Mórahalom II. 0-3 (0-1). Gól: Pipicz T. (2), Nyári L.
Dóc – Balotaszállás 2-3 (1-2). Gól: Elekes G., Bitó A., illetve Lőrincz I., Oláh M., Csernák R.
Kistelek – Sándorfalva II. 2-3 (2-1). Gól: Katona S., Kiss I., illetve Kanász N. L., Kiss P., Kanász-Nagy G.
Csongrád II. – Algyő II. 7-2 (2-1). Gól: Bálint A. (2), Bencze T., Horváth L., Nagy Á., Lévai M., Sándor L., illetve Kovács L., Zsurka S.

Zsombó II. – Ruzsa 2-5 (1-2). Gól: Csikós K. (2), illetve Bagi T. (2), Jakus G., Varró E., Masa R.
A Bordány II. és a Pusztamérges szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 6 6 0 0 27 5 22 18
2. Mórahalom II. 5 5 0 0 32 4 28 15
3. Ruzsa 5 4 0 1 15 6 9 12
4. Csongrád II. 5 3 2 0 24 8 16 11
5. Kistelek 7 3 1 3 18 17 1 10
6. Balotaszállás 5 3 1 1 12 13 -1 10
7. Dóc 7 3 0 4 24 26 -2 9
8. Algyő II. 7 2 2 3 22 27 -5 8
9. Zákányszék 7 1 2 4 11 19 -8 5
10. Pusztamérges 5 1 0 4 6 16 -10 3
11. Zsombó II. 7 1 0 6 12 50 -38 3
12. Bordány II. 6 0 0 6 9 21 -12 0
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 8. forduló műsora: Október 7. (szombat) 15.00: Balotaszállás – Zákányszék, Sándorfalva II. – Algyő II. Október 8. (vasárnap) 15.00: Pusztamérges – Csongrád II., Mórahalom II. – Zsombó II., Ruzsa – Kistelek. A Dóc és a Bordány II. szabadnapos.

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 7. forduló:

Csongrád III. – Kübekháza 3-3 (0-3). Gól: Keller I. (2), Sándor D., illetve Csekő A. (2), Farkas Gy.
Baks – Földeák 2-0 (1-0). Gól: Tóbiás N., Mihály R.
Szikáncs – Mártély 5-4 (1-2). Gól: Mihály L., Kristó Á., Dunai L., Sági Á., Czuczi F., illetve Brizik-Bodrogi I. (2), Nagy G., Papp E.
Nagylak – Baktó-Petőfitelep 1-3 (1-2). Gól: Rácz R., illetve Czomba G., Pálinkó A., Tóth Z.

Szegvár – Pázsit 3-2 (2-1). Gól: Bereczki B., Pöszmet Zs., Piti J., illetve Hegedűs Z., Molnár L.
Fábiánsebestyén – Pitvaros 1-0 (1-0). Gól: Felföldi L.
A Gyálarét-LS 2015 szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 6 5 0 1 27 8 19 15
2. Földeák 7 5 0 2 19 6 13 15
3. Mártély 6 4 0 2 19 10 9 12
4. Pázsit 6 4 0 2 14 8 6 12
5. Fábiánsebestyén 6 4 0 2 9 7 2 12
6. Szegvár 5 3 1 1 13 13 0 10
7. Baktó-Petőfitelep 7 3 1 3 12 15 -3 10
8. Szikáncs 7 3 0 4 13 20 -7 9
9. Gyálarét 6 2 1 3 12 11 1 7
10. Pitvaros 6 2 0 4 10 11 -1 6
11. Csongrád III. 6 1 2 3 14 24 -10 5
12. Nagylak 7 1 1 5 8 20 -12 4
13. Kübekháza 7 0 2 5 10 27 -17 2

A 8. forduló műsora: Október 7. (szombat) 15.00: Pitvaros – Baks, Gyálarét-LS 2015 – Kübekháza, Mártély – Nagylak. Október 8. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Baktó-Petőfitelep. 15.00: Szegvár – Fábiánsebestyén, Földeák – Csongrád III.

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 5. forduló:

Csanytelek II. – Ópusztaszer 3-0 (1-0). Gól: Moszheim E. (3)

Csengele II.-U19 – Öttömös 1-0 (1-0). Gól: Király R.
Domaszék – Szatymaz 5-3 (2-3). Gól: Csara F. (2), Boros V., Hedvicsek B., Oláh P., illetve Csontos R. (2), Hegyes M.
Kiskundorozsma II. – Tömörkény II. 2-2 (1-0). Gól: Soós I. (2), illetve Czibolya Á. (2)
A Móraváros II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanytelek II. 4 4 0 0 15 1 14 12
2. Öttömös 4 3 0 1 15 4 11 9
3. Ópusztaszer 4 3 0 1 12 9 3 9
4. Móraváros II. 4 2 1 1 19 9 10 7
5. Tömörkény II. 4 2 1 1 9 8 1 7
6. Csengele II.-U19 5 2 0 3 10 13 -3 6
7. Szatymaz 5 1 1 3 10 19 -9 4
8. Domaszék 5 1 0 4 9 28 -19 3
9. Kiskundorozsma II. 5 0 1 4 6 14 -8 1

A 6. forduló műsora: Október 7. (szombat) 15.00: Ópusztaszer – Tömörkény II. Október 8. (vasárnap) 15.00: Domaszék – Kiskundorozsma II., Móraváros II. – Csengele II.-U19, Öttömös – Csanytelek II. A Szatymaz szabadnapos.

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 5. forduló:

Maroslele – Nagymágocs II. 1-1 (0-1). Gól: Ohát T., illetve Sándor Z.
Fábiánsebestyén II.-Eperjes – UTC II.-Tanárképző 4-0 (2-0). Gól: Paczuk P. (2), Liszkai J., Bódis M.

Derekegyház – Maros-menti UFC 2-5 (1-3). Gól: Szikszai I., Juhász M., illetve Bálint P., Bíró T. (2-2), Varga A.
Földeák U19 – Szentes II. 1-2 (1-2). Gól: Tari A., illetve Prozlik Á., Prozlik I.
Szegvár II. – Kecskés: elmaradt (3-0)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes II. 5 5 0 0 23 8 15 15
2. Szegvár II. 5 3 2 0 13 6 7 11
3. Nagymágocs II. 5 3 1 1 13 6 7 10
4. Maros-menti UFC 5 3 0 2 16 12 4 9
5. Maroslele 5 2 2 1 12 13 -1 8
6. Földeák U19 5 2 0 3 24 11 13 6
7. Eperjes 5 2 0 3 11 12 -1 6
8. UTC II.-Tanárképző 5 1 1 3 9 22 -13 4
9. Derekegyház 5 1 0 4 15 22 -7 3
10. Kecskés 5 0 0 5 7 31 -24 0

A 6. forduló műsora: Október 7. (szombat) 15.00: Földeák U19 – Fábiánsebestyén II.-Eperjes, Nagymágocs II. – Szegvár II. Október 8. (vasárnap) 10.00: Maros-menti UFC – Maroslele. 15.00: Szentes II. – Derekegyház, Kecskés – UTC II.-Tanárképző.

Kommentek

Hírzóna

Családi sportnapot tartanak a szegedi repülőtéren

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

A Karitáció Alapítvány jóvoltából.

Tovább olvasom

Sport

Bemutatta új utánpótlás szakmai igazgatóját a Pick Szeged

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Vladan Jordovics lesz Herbert Gábor utódja.

Tovább olvasom

Sport

Címvédés és rekordlétszám a nyolcadik Kapusháborún

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

A speciális megmérettetésen összesen 162 kapus vett részt.

Tovább olvasom

Aktuál