Írjon nekünk
Gazdaságvédelmi akcióterv

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

labdarugas_il

Véget értek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Egygólos vereséget szenvedett a listavezető Soroksár ellen a SZEOL az NB II vasárnapi fordulójában. A Szeged 2011 gól nélküli döntetlent játszott Zalaegerszegen. A megye I-ben egy góllal hozott el három pontot Bordányból a Makó, és újra második a tabellán. Idegenben nyert az NB III-as Hódmezővásárhely.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 14.30-kor (az ifiderbik 12.30-kor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 24. fordulójában:

BFC Siófok – Nyíregyháza Spartacus FC 0-1 (0-0). Gól: Kártik B.
SZEOL SC – Soroksár SC 0-1 (0-1). Gól: Pál A.
Cigánd SE – Budaörs 1-1 (0-1). Gól: G. Popescu, illetve Pethő B.
Vác FC – Ceglédi VSE 1-0 (0-0). Gól: Nánási B.
Credobus Mosonmagyaróvár – Dorogi FC 0-4 (0-2). Gól: Simon A. (2), Bora Gy., Medgyes Z.
Kisvárda Master Good – HR-RENT Kozármisleny 3-0 (1-0). Gól: Horváth Z., Oláh G., Gubacsi Z.
Békéscsaba 1912 Előre – Szolnoki MÁV FC 0-2 (0-1). Gól: N. Pantovic, Pintér N.
Aqvital FC Csákvár – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-2 (1-0). Gól: Oldal T., illetve Kovács Á., Fekete Á.
ZTE FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-0.
Swietelsky-Soproni VSE – Puskás Akadémia FC 0-2 (0-0). Gól: Márkvárt D., Szakály P.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Soroksár SC 24 14 6 4 45 21 24 48
2. Puskás Akadémia 24 14 6 4 42 29 13 48
3. Balmazújváros 23 14 4 5 29 18 11 46
4. Vác FC 24 12 5 7 29 21 8 41
5. Kisvárda 23 11 5 7 33 20 13 38
6. Szeged-Grosics 24 10 8 6 31 15 16 38
7. Mosonmagyaróvár 24 11 4 9 35 26 9 37
8. Békéscsaba 23 11 4 8 31 24 7 37
9. ZTE FC 24 9 9 6 35 29 6 36
10. Nyíregyháza 24 10 5 9 29 29 0 35
11. Szolnoki MÁV FC 23 10 4 9 28 28 0 34
12. Swietelsky-Sopron 24 7 10 7 25 26 -1 31
13. Dorogi FC 24 8 6 10 26 27 -1 30
14. BFC Siófok 24 8 3 13 25 33 -8 27
15. Budaörs 24 8 3 13 22 37 -15 27
16. Aqvital FC Csákvár 24 6 9 9 28 37 -9 27
17. Kozármisleny 24 7 4 13 20 31 -11 25
18. Ceglédi VSE 24 6 3 15 29 40 -11 21
19. Cigánd SE 24 5 6 13 16 38 -22 18(-3)
20. SZEOL SC 24 4 2 18 12 41 -29 14

A 25. forduló műsora: Március 16. (csütörtök) 15.00: HR-RENT Kozármisleny – Nyíregyháza Spartacus FC, Dorogi FC – BFC Siófok, Szeged 2011-Grosics Akadémia – Credobus Mosonmagyaróvár, Ceglédi VSE – ZTE FC, Budaörs – Aqvital FC Csákvár, Soroksár SC – Cigánd SE, Szolnoki MÁV FC – SZEOL SC, Kisvárda Master Good – Swietelsky-Soproni VSE. 17.00: Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Vác FC, Puskás Akadémia FC – Békéscsaba 1912 Előre.

Az NB III Közép csoport 22. fordulójában:

Pénzügyőr SE – Méhkeréki SE 1-0 (1-0). Gól: Feil M.
Mórahalom VSE – Szentlőrinc SE 1-1 (0-0). Gól: Lászik M., illetve Füredi Sz.
PMFC – Dunaújváros 5-1 (2-0). Gól: Kónya D. (3), Károly, Hleba, illetve Dobos
Budafoki MTE – Várfürdő-Gyulai Termál FC 2-0 (1-0). Gól: Pölöskei P. (2)
Szekszárdi UFC – Dabas-Gyón FC 3-1 (0-0). Gól: Fejes P. (2), Havasi D., illetve Fézler M.

Békéscsabai Előre 1912 II. – Ferencvárosi TC II. 1-0 (1-0). Gól: Tóth D.
Paksi FC II. – Sport 36 Komlói Bányász 4-0 (1-0). Gól: Bognár D., Fejős Á., Hahn J., Bagó P.
FC Dabas – Szigetszentmiklós 1-1 (1-1). Gól: Csordás Simon T., illetve Mojzer Gy.
Dunaharaszti MTK – Hódmezővásárhelyi FC 1-2 (1-1). Gól: Bozsik V., illetve Máté P., Szabó M. D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Budafoki MTE 22 18 1 3 45 17 28 55
2. Szigetszentmiklós 22 17 3 2 54 22 32 54
3. Pécsi MFC 22 14 2 6 52 16 36 44
4. Dunaújváros 22 13 4 5 46 27 19 43
5. Paksi FC II. 22 12 4 6 42 30 12 40
6. Hódmezővásárhely 22 12 3 7 35 27 8 39
7. Szekszárdi UFC 22 8 9 5 23 20 3 33
8. Pénzügyőr SE 22 9 5 8 26 29 -3 32
9. Mórahalom VSE 22 8 4 10 34 32 2 28
10. Szentlőrinc SE 22 8 3 11 33 37 -4 27
11. Ferencvárosi TC II. 22 7 5 10 30 35 -5 26
12. Dunaharaszti MTK 22 7 3 12 26 32 -6 24
13. Dabas-Gyón FC 22 7 3 12 29 54 -25 24
14. Gyulai Termál FC 22 7 2 13 18 37 -19 23
15. FC Dabas 22 6 5 11 20 26 -6 23
16. Békéscsaba II. 22 6 5 11 30 45 -15 23
17. Méhkeréki SE 22 6 4 12 22 32 -10 22
18. Komlói Bányász 22 0 1 21 11 58 -47 1

A 23. forduló műsora: Március 18. (szombat) 15.00: Dabas-Gyón FC – Hódmezővásárhelyi FC, Szigetszentmiklós – Pénzügyőr SE, Várfürdő-Gyulai Termál FC – Mórahalom VSE, Szekszárdi UFC – Budafoki MTE. 17.00: Dunaújváros – FC Dabas. Március 19. (vasárnap) 14.00: Ferencvárosi TC II. – PMFC. 15.00: Méhkeréki SE – Dunaharaszti MTK, Sport 36 Komlói Bányász – Békéscsabai Előre 1912 II., Szentlőrinc SE – Paksi FC II.

A megyei I. osztály 17. fordulójában:

Csongrád TSE – Kiskundorozsmai ESK 3-1 (3-1). Gól: Borda Sz., Bíró M., Juhász S., illetve Szőke P.
Ujszegedi TC – Szentesi Kinizsi SZITE 4-1 (3-1). Gól: Valach P. (4), illetve Bartucz P.
Szegedi VSE – Ásotthalom TE 2-3 (0-3). Gól: Teimel M., Vasas G., illetve Baji R., Mihalkó M., Hatvani I.

Foliaplast-Bordány SK – Makó FC 0-1 (0-0). Gól: Sirokmán Z.
Hódmezővásárhelyi FC II. – Kisteleki TE 6-0 (2-0). Gól: Darida Á. (2), Brizik-Bodrogi I., Vaits V., Bartyik R., Dudás B.
Szőregi RSE – Algyő SK 0-11 (0-4). Gól: Hatvani J. (7), Lovas T. (2), Sebők L., Kalapács Z.
Sándorfalva SK – FK 1899 Szeged 5-0 (2-0). Gól: Visnyei D., Péter S., Lőrinc Á., Márki K., Molnár D.
A Tiszasziget SE szabadnapos.

Ifi A: HFC II. – Kistelek 12-1 (5-1). Gól: Bürgés J., Kandó Zs. (3-3), Hegedűs Á., Ambruzs E. (2-2), Masa B., Pálinkó L., illetve Szabó G.; Csongrád – Kiskundorozsma 4-3 (3-1). Gól. Horváth Kr. (2), Horváth Ká., Mácsai M., illetve Balogh N. (2), Benkocs D. (2); UTC – Szentes 0-4 (0-4). Gól: Kanyó K. (2), Fodor B., Péter J.; Tiszasziget – Deszk 9-0 (6-0). Gól: Rutai B. (6), Berta R., Végh M., Deák D.; Csengele – Ásotthalom 5-0 (4-0). Gól: Nagy D., Muhel L. (2-2), Dorogi A.; Mindszent – Algyő, Sándorfalva – FK 1899 Szeged 1-13 (0-9). Gól: Palócz Á., illetve Urbán N. (4), Harasztos R., Varga Z., Katona R., Murka T. (2-2), Balog M. Az Üllés szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád TSE 16 14 1 1 48 9 39 43
2. Makó FC 16 12 1 3 44 11 33 37
3. Ásotthalom TE 16 11 2 3 38 12 26 35
4. Tiszasziget SE 15 10 1 4 35 14 21 31
5. Algyő SK 16 9 2 5 43 16 27 29
6. Hódmezővásárhely II. 16 7 4 5 35 21 14 25
7. Bordány SK 16 7 3 6 27 26 1 24
8. FK 1899 Szeged 16 7 2 7 26 34 -8 23
9. Szentesi Kinizsi 16 5 6 5 36 30 6 21
10. Sándorfalva SK 16 5 3 8 35 30 5 18
11. Kiskundorozsmai ESK 16 4 4 8 22 31 -9 16
12. Ujszegedi TC 16 4 2 10 21 41 -20 14
13. Szegedi VSE 15 4 0 11 19 30 -11 12
14. Kisteleki TE 16 3 3 10 21 38 -17 12
15. Szőregi RSE 16 0 0 16 10 117 -107 0

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 16 16 0 0 130 17 113 48
2. Algyő SK 15 12 0 3 64 25 39 36
3. Szentesi Kinizsi 16 10 3 3 54 21 33 33
4. FK 1899 Szeged 16 10 2 4 63 13 50 32
5. Csengele KSE 16 8 1 7 34 25 9 25
6. Csongrád TSE 16 7 3 6 41 35 6 24
7. Ujszegedi TC 16 7 2 7 44 28 16 23
8. Kiskundorozsmai ESK 16 7 2 7 48 41 7 23
9. Tiszasziget SE 16 7 1 8 43 56 -13 22
10. Mindszent SE 15 6 1 8 35 52 -17 19
11. Deszk SC 16 5 2 9 29 70 -41 17
12. Üllési ISE 15 5 1 9 23 78 -55 16
13. Ásotthalom TE 16 2 4 10 23 54 -31 11
14. Kisteleki TE 15 2 1 12 16 77 -61 7
15. Sándorfalvi UKSE 16 1 3 12 34 89 -55 6

A 18. forduló műsora: Március 17. (péntek) 19.00: FK 1899 Szeged – Szegedi VSE. Március 18. (szombat) 15.00: Algyő SK – Sándorfalva SK, Szentesi Kinizsi SZITE – Szőregi RSE, Makó FC – Hódmezővásárhelyi FC II., Kiskundorozsmai ESK – Foliaplast-Bordány SK, Tiszasziget SE – Csongrád TSE. Március 19. (vasárnap) 15.00: Kisteleki TE – Ujszegedi TC. Az Ásotthalom TE szabadnapos.

A megyei II. osztály 17. fordulójában:

Zsombó – Kiszombor 4-3 (3-0). Gól: Németh T. (2), Mocsári Gy., Mihálffy Zs., illetve Kovács A. (2), Kardos Zs.
Székkutas – Móravárosi Kinizsi 0-1 (0-1). Gól: Dongó D.
Tömörkény – Makó II. 1-2 (0-0). Gól: Bontovics G., illetve Bány T. (2)
Balástya – Mindszent 4-1 (2-0). Gól: Szűcs J., Papp D., Vámos N., Kispál L., illetve Csatlós T.
Apátfalva – Deszk 0-4 (0-2). Gól: Gyenes J. (2), ifj. Major L., Kelemen Cs.

Csengele – Nagymágocs 2-0 (1-0). Gól: Koncz M. (2)
Csanytelek – St. Mihály FC 2-0 (0-0). Gól: Nagy I. (2)
Az Üllés szabadnapos.

Ifi B: Balástya – Fábiánsebestyén 0-3 (0-1). Gól: Kasza T., Valach M., Györgyi Cs.; Bordány – Nagymágocs 0-1 (0-1). Gól: Bubori D.; Székkutas – Móravárosi Kinizsi 0-1 (0-0). Gól: László K.; Csanytelek – St. Mihály FC 5-4 (3-1). Gól: Czombos P. (3), Moszheim E. (2), illetve Császi Á. (2), Szőke L., Fátyol A. Az Apátfalva – Baktó-Szegvár március 26-ára halasztva. A Zsombó, a Tömörkény és a Szőreg szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 16 15 1 0 59 10 49 46
2. Csengele 16 12 1 3 38 26 12 37
3. Zsombó 16 8 6 2 45 25 20 30
4. Deszk 16 9 2 5 55 30 25 29
5. Apátfalva 15 7 2 6 31 33 -2 23
6. Üllés 15 6 4 5 32 38 -6 22
7. Tömörkény 16 6 2 8 35 42 -7 20
8. Nagymágocs 16 6 2 8 33 40 -7 20
9. Mindszent 16 6 2 8 32 39 -7 20
10. Kiszombor 16 6 1 9 38 41 -3 19
11. Csanytelek 16 5 3 8 33 42 -9 18
12. St. Mihály FC 16 5 1 10 33 49 -16 16
13. Székkutas 16 4 2 10 28 40 -12 14
14. Balástya 16 4 1 11 21 39 -18 13
15. Móravárosi Kinizsi 16 3 4 9 26 45 -19 13

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Fábiánsebestyén 14 12 1 1 65 11 54 37
2. Csanytelek 14 11 1 2 37 28 9 34
3. Zsombó 13 10 1 2 70 14 56 31
4. St. Mihály FC 14 9 0 5 60 27 33 27
5. Bordány 13 9 0 4 28 18 10 27
6. Nagymágocs 14 6 3 5 35 19 16 21
7. Apátfalva 12 5 2 5 32 34 -2 17
8. Balástya 13 5 1 7 38 32 6 16
9. Székkutas 13 4 2 7 23 35 -12 14
10. Tömörkény 13 3 1 9 28 55 -27 10
11. Móravárosi Kinizsi 14 3 0 11 17 56 -39 9
12. Baktó-Szegvár 12 2 1 9 12 54 -42 7
13. Szőreg 13 0 1 10 15 77 -62 1
14. Szegedi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0

A 18. forduló műsora: Március 18. (szombat) 15.00: Mindszent – Apátfalva, Móravárosi Kinizsi – Tömörkény, St. Mihály FC – Székkutas, Kiszombor – Csanytelek, Üllés – Csengele. 17.30: Makó II. – Balástya. Március 19. (vasárnap) 15.00: Nagymágocs – Zsombó. A Deszk szabadnapos.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 17. fordulójában:

Sándorfalva II. – Mórahalom II. 4-2 (3-0). Gól: Landler P. (3), Varga V., illetve Babarczi Z., Végh G.
Zákányszék – Röszke 0-5 (0-2). Gól: Pipic B. (2), Berta M., Tanács A., Csehó B.
Algyő II. – Dóc 4-0 (1-0). Gól: Kiséri K. (2), Kovács L., Belovai A.
Balotaszállás – Szatymaz 4-2 (1-2). Gól: Mozgai L., Vígh M. (2-2), illetve Kiss R., Kormos A.

Ruzsa – USC Tanárképző 5-0 (3-0). Gól: Masa R. (3), Fülöp Z., Bagi T.
Pusztamérges – Csongrád II. 0-0.
Ásotthalom II. – St. Mihály FC II. 4-0 (2-0). Gól: Klézli P., Pipicz T., Balogh A., Lakatos F.
A Bordány II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 16 12 3 1 77 17 60 39
2. Szatymaz 16 12 1 3 68 19 49 37
3. Röszke 16 11 0 5 52 33 19 33
4. Csongrád II. 16 10 3 3 52 21 31 33
5. Algyő II. 16 9 2 5 59 26 33 29
6. Dóc 16 8 4 4 43 31 12 28
7. Balotaszállás 16 7 2 7 53 33 20 23
8. Ruzsa 16 7 1 8 39 26 13 22
9. Ásotthalom II. 16 6 3 7 36 47 -11 21
10. Bordány II. 15 6 2 7 44 32 12 20
11. Zákányszék 16 6 2 8 38 33 5 20
12. Mórahalom II. 16 5 3 8 48 40 8 18
13. Pusztamérges 15 4 3 8 25 45 -20 15
14. USC Tanárképző 16 1 0 15 12 137 -125 2(-1)
15. St. Mihály FC II. 16 0 1 15 12 118 -106 1
16. Üllés II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 18. forduló műsora: Március 18. (szombat) 15.00: Röszke – Ásotthalom II., USC Tanárképző – Sándorfalva II., Balotaszállás – Ruzsa. Március 19. (vasárnap) 15.00: Csongrád II. – Bordány II., Mórahalom II. – Pusztamérges, Algyő II. – Szatymaz, St. Mihály FC II. – Dóc. A Zákányszék szabadnapos.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 17. fordulójában:

Baks – Maroslele 15-0 (10-0). Gól: Mihály R. (5), Nana R. (4), Tóth Cs., Szőke I., Vincze N., Határ D., Vári I., Mihály T.
Pitvaros – Kübekháza 5-1 (3-0). Gól: Fülöp L., Gróf N., Cződör K., Maglóczki Zs., Simon G., illetve Harcel L.
Nagylak – Szikáncs 5-0. Gól: Rácz R. (2), Kieta M., Csávás Zs., Nagy T.

Pázsit – Baktó-Petőfitelep 1-0 (1-0). Gól: Molnár L.
Szegvár – Csongrád III. 1-0 (1-0). Gól: Pöszmet Zs.
Földeák – FK 1899 Szeged II. 8-0 (2-0). Gól: Molnár Zs., Debreceni D., Guti L. (2-2), Horváth G., Varga D.
Mártély – Csanádpalota 3-0 (1-0). Gól: Papp E. (2), Kovács A.
SZVSE II. – Fábiánsebestyén 2-1 (2-1). Gól: Buknicz Z. (2), illetve Varga I.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 17 14 3 0 81 15 66 45
2. Csanádpalota 17 13 3 1 55 16 39 42
3. Mártély 17 12 2 3 45 20 25 38
4. SZVSE II. 17 10 4 3 30 17 13 34
5. Földeák 17 10 3 4 82 23 59 33
6. Fábiánsebestyén 17 10 1 6 43 24 19 31
7. Nagylak 17 7 1 9 21 38 -17 22
8. Pázsit 17 5 7 5 20 26 -6 22
9. Pitvaros 17 6 3 8 31 39 -8 21
10. Baktó-Petőfitelep 17 5 4 8 32 39 -7 19
11. Csongrád III. 17 4 5 8 37 34 3 17
12. Szikáncs 17 3 6 8 27 37 -10 15
13. FK 1899 Szeged II. 17 4 2 11 21 56 -35 14
14. Szegvár 17 3 3 11 17 57 -40 12
15. Kübekháza 17 1 5 11 19 64 -45 8
16. Maroslele 17 1 5 12 23 79 -56 7

A 18. forduló műsora: Március 18. (szombat) 15.00: Fábiánsebestyén – Nagylak, Csanádpalota – SZVSE II., Mártély – Kübekháza, Maroslele – Pitvaros, Szikáncs – Baktó-Petőfitelep. 17.00: FK 1899 Szeged II. – Baks. Március 19. (vasárnap) 13.00: Csongrád III. – Földeák. 14.00: Pázsit – Szegvár.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport 14. fordulójában:

Csanytelek II. – Kistelek II. 2-4 (0-1). Gól: Czombos P., Juhász K., illetve Kiss I. (2), Lajos T., Katona S.
Pusztaszer – Öttömös 0-9 (0-4). Gól. Balla T. (4), Túri Zs., Gyöngyösi F., Tóth V., Varga M., Kertész-Kovács V.

Tömörkény II. – Domaszék 1-3 (0-0). Gól: Dombi I., illetve Bacsa D. (2), Farkas Gy.
Zsombó II. – Szőreg II. 12-1 (6-0). Gól: Csikós K. (5), Vasas R. (3), Tápai V. (2), Kiss P., Csikós D., illetve Kolompár K.
Az Ópusztaszer szabadnapos, a Szatymaz II. kizárva.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kistelek II. 12 10 1 1 59 18 41 31
2. Zsombó II. 12 7 2 3 60 34 26 23
3. Öttömös 12 7 1 4 55 31 24 22
4. Tömörkény II. 11 7 0 4 33 24 9 21
5. Csanytelek II. 11 6 1 4 47 25 22 19
6. Ópusztaszer 11 6 1 4 25 20 5 19
7. Domaszék 12 2 1 9 24 53 -29 6(-1)
8. Pusztaszer 12 2 1 9 17 60 -43 6(-1)
9. Szőreg II. 11 1 0 10 18 73 -55 3
10. Szatymaz II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 15. forduló műsora: Március 18. (szombat) 15.00: Ópusztaszer – Csanytelek II. Március 19. (vasárnap) 15.00: Szőreg II. – Kistelek II., Öttömös – Tömörkény II., Zsombó II. – Pusztaszer. A Domaszék szabadnapos.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 14. fordulójában:

Maros-menti UFC – Földeák U19 0-3 (0-2). Gól: Tari A. (2), Varga D.

Gyálarét-LS 2015 – Móravárosi Kinizsi II. 2-2 (0-0). Gól: Hatala Á., Solymos B., illetve Bozsányi G., Mata Gy.
Derekegyház – KEAC 6-2 (3-1). Gól: Szikszai I., Juhász M., Sülyös D., Czibulya Cs., Csatordai R., Tóth M., illetve János O. (2)
Fábiánsebestyén II.-Eperjes – UTC II.: elmaradt, a vendégek nem álltak ki (3-0)
Szikáncs II. – Kiskundorozsma II. 2-2 (1-0). Gól: Tóth A., Kristó Á., illetve Fekete J., Rudisch F.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Eperjes 13 11 0 2 51 20 31 33
2. Móraváros II. 13 10 2 1 63 17 46 32
3. Kiskundorozsma II. 13 10 1 2 59 22 37 31
4. Gyálarét 13 8 2 3 48 30 18 26
5. UTC II. 13 6 1 6 43 30 13 18(-1)
6. Derekegyház 13 4 0 9 26 53 -27 12
7. Földeák U19 13 4 0 9 25 54 -29 12
8. Maros-menti UFC 13 3 2 8 29 50 -21 11
9. Szikáncs II. 13 2 2 9 24 67 -43 7
10. KEAC 13 2 0 11 20 45 -25 6

A 15. forduló műsora: Március 18. (szombat) 10.00: Maros-menti UFC – Szikáncs II. Március 19. (vasárnap) 15.00: Földeák U19 – UTC II., KEAC – Fábiánsebestyén II.-Eperjes, Móravárosi Kinizsi II. – Derekegyház, Kiskundorozsma II. – Gyálarét-LS 2015.

Sport

A PSG és Stas Skube is Szegedre jön a csoportkörben

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

A PSG és a Flensburg ismét Szegedre látogat, visszavághat Pick a Vardarnak.

Tovább olvasom

Sport

Délután kézilabda BL-sorsolás – jön az új lebonyolítás

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Szinte minden változik a Bajnok Ligája lebonyolításában,az  állandóságot a csapatok és a négyes döntő jelenti.  echo adrotate_group(27);

Tovább olvasom

Sport

Zsótér Donát távozik Újpestről

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

A szegedi születésű támadó középpályás szerződése lejárt, klubja pedig nem hosszabbított.

Tovább olvasom

Aktuál