Jégkorong: elütötte a Beostar a Volánt a döntőtől

2015. március 10., kedd
tiszavolan_beostar_mj-58

A párharc harmadik, döntő mérkőzésén 10-3-as vereséget szenvedett a Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC jégkorongcsapata a HK Beostar otthonában, ezzel Kalocsa László tanítványai elestek a fináléba jutástól.

A szegedi együttes a Crvena Zvezdával csap majd össze a liga bronzérméért.

Szerb I. osztályú jégkorongbajnokság:

HK Beostar - Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC 10-3 (3-0, 2-2, 5-1)

Belgrád, Pingvin Hall. Vezette: Fazekas György, Fazekas Tibor, Uros Aleksic, David Perduv.

Beostar:

Rankovic - Petrovic, Krotov, Gnitko, Lazarevic, Kinkor - Mitic J. (kapus), Novakovic U., Lucic, Novakovic P., Dragutinovic, Glavonjic - Trajkovic, Vukicevic, Ignjatovic, Tadic.

Igor Kosovic.

Szőke - Vígh, Egyed, Schellin, Borbás, Strenk - Balázs (kapus), Fülöp, Szabó, Nagy, Major, Pápa - Ambrus, Bosnyák.

).

20 perc + 10 perc fegyelmi (Dragutinovic), ill. 22 perc + 3x10 perc fegyelmi (Fülöp, Schellin, Borbás). Kalocsa László:

"Ez a kanadai méretű pálya nem a mi világunk, nincs idő semmire, nem találjuk a ritmust, egyszerűen átrohannak rajtunk. Előre kell néznünk és csak a bronzmeccsre szabad gondolnunk, ami szintén nagyon nehéz lesz!"