Labdarúgás: egyre nagyobb bajban a HFC

2012. szeptember 23., vasárnap

Újabb vereségével az utolsó helyre esett vissza a labdarúgó NB III Alföld csoportjában a Hódmezővásárhelyi FC csapata. A vásárhelyiek hat fordulót követően mindössze két döntetlent tudtak kiharcolni, vasárnap pedig Üllőn már a negyedik vereségüket szenvedték el, így Szűcs Róbert, a gárda edzője nehéz döntés előtt áll.

Az első negyvenöt percben nagyon bíztatóan játszottak a vásárhelyiek a harmadik helyen álló Üllő otthonában. A győzelemre játszó kék-sárgák előtt több helyzet is adódott, de ezek kimaradtak. A 31. percben emberelőnybe kerültek a vendégek, amikor

Minárik Gábor

a gólhelyzetben kiugró

Harangozót

buktatta a büntetőterületen kívül, amiért

Barta

játékvezető kiállította a hazaiak védőjét. A szünet előtt megszerezte a vezetést a HFC,

Varga Máté

szögletét

Antal Krisztián

a rövid felső sarokba fejelte, 0-1. Jókor jött a szünet a hazaiaknak, hiszen

Peller Gábor

edzőnek sikerült rendezni csapata sorait. A második játékrészből alig telt el öt perc, amikor

Kovács Krisztián

kiejtett egy kapu elé lőtt labdát, és az előre húzódó

Borbély Gábor

kihasználta a rutinos kapuvédő hibáját, 1-1. Húsz perccel a lefújás előtt kiegyenlítődött a létszám, ekkor a vásárhelyiek fiatal védője,

Rácz László

szabálytalankodott a hazaiak támadója ellen, és neki is felmutatta a piros lapot Barta játékvezető. Az utolsó húsz percben is megpróbált támadni a vásárhelyi gárda, de komolyabb gólhelyzetig nem sikerült eljutniuk. Nem így a hazaiaknak, akik a találkozó utolsó percében egy eladott labdát megszerezve kontráztak, és