Toroczkai László: Magyar Péter a jogállamiságot puccsolja meg azzal, amit csinál


Szerdán kora délutántól több ponton is megjelentek az MVM munkatársai Újszegeden, ahol hálózati és közműjellegű munkálatokat végeznek. A beavatkozások a kora délutáni órákban még nem okoztak komolyabb fennakadást, a délutáni csúcsforgalom közeledtével azonban érdemes fokozott figyelemmel közlekedni a térségben.

A leglátványosabb munkavégzés a Népkert soron zajlik, ahol munkagépek és szakemberek dolgoznak az út mentén. A helyszínen sávszűkítés mellett halad a forgalom, ezért a közlekedőknek kisebb lassulásra, esetenként torlódásra is számítaniuk kell.
Kora délután még folyamatos maradt a haladás, de a tapasztalatok szerint a munkaidő végi időszakban gyorsan megnőhet a járműforgalom. Emiatt azoknak, akik rendszeresen erre közlekednek, érdemes lehet alternatív útvonalakat választani.
Nem csak a Népkert sort érinti a szerdai munkavégzés. Az MVM szakemberei a Fő fasoron is megjelentek, ahol szintén zajlanak karbantartási vagy hálózati feladatok. A kora délutáni órákban ez még nem járt jelentősebb forgalmi korlátozással, de a helyzet a későbbi órákban változhat.

Az ilyen jellegű közműmunkák átmeneti kellemetlenséggel járhatnak, ugyanakkor a hálózat biztonságos és üzembiztos működését szolgálják. A közlekedőknek ezért most elsősorban türelemre és figyelemre lesz szükségük.
Aki teheti, indulás előtt tájékozódjon az aktuális helyzetről, és számoljon néhány perces plusz menetidővel Újszeged forgalmasabb útjain.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.