Omladozik az épület. Életveszély leselkedne a járókelőkre?
A Szegeden láttam és hallottam Facebook-csoportban hívta fel a figyelmet egy járókelő. Ez, a Londoni körúton található épület már omladozik, és életveszélyes állapotban.
A Mars téri piac és az Árkád között, a Londoni körút 1. szám alatt található épület finoman szólva is túl van már a zenitjén. Pedig nem egy külvárosi épületről beszélünk, hanem Szeged belvárosában, egy rendkívül forgalmas helyen található lakóházról.
Napi szinten rengeteg ember sétál, jár-kel alatta, és feltehetően nem is tudják, hogy lassan (ha már nem az) életveszélyes. Omladozik a tetőszerkezet, akár bármelyik pillanatban a gyanútlan közlekedőkre szakadhat egy darabja.
Vajon az illetékesek mikor intézkednek? Vagy meg kell várni, hogy valakinek az életébe kerüljön?
- hangzott el a kérdés a Facebook-posztban.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.