Sport

Elmarad az SZTE-Szedeák hétvégi bajnokija

Tóth Norbert
Szerző: Tóth Norbert
2026. január 9., péntek
Mégsem érkezik a Szolnok Szegedre. Elfogadta ellenfele kérését az SZTE-Szedeák.
Elmarad az SZTE-Szedeák hétvégi bajnokija

Hivatalos felületén jelentette be az SZTE-Szedeák, hogy vasárnap nem rendezik meg a Szolnok elleni bajnokit.

Elmarad a vasárnapi meccse az SZTE-Szedeáknak. (Fotó: Kamenik Balázs)
Elmarad a vasárnapi meccse az SZTE-Szedeáknak. (Fotó: Kamenik Balázs)

Elfogadta a Szolnok kérését az SZTE-Szedeák

Csütörtökön este idegenbeli sikerével kiharcolta a harmadik mérkőzést a Bajnokok Ligájában a Szolnoki Olajbányász, amely így kedden játszik ismét az olasz Trieszttel. A szolnokiak halasztási kérelemmel fordultak az SZTE-Szedeákhoz, amit a szegedi klub el is fogadott,

 így a vasárnapra kiírt SZTE-Szedeák—Szolnok meccset egy későbbi időpontban rendezik meg.

Az új időpontról később adnak tájékoztatást. A frissen kinevezett Andjelko Mandics bemutatkozásra egyelőre így még várat magára.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.