Fájó meglepetés, kikapott Csurgón a Pick Szeged +videó

A 13. percben voltak utoljára előnyben a Kékek, a Csurgó onnan végig vezetett

Kibédi Péter
2 órája

Meglepő, de a meccs képe alapján sajnos teljesen megérdemelt vereséget szenvedett az OTP Bank-Pick Csurgón, a férfi kézilabda NB I-ben. Bár a Kékek több gólos előnybe kerülte, a Csurgó 7-7-nél egyenlített, majd 2-3 gólos előnyt épített, amit az első játékrész végéig meg tudott tartani. (I. félidő: 15-12)

A második félidőben nem hogy csökkent volna a somogyiak előnye, tovább nőtt. A félidő felénél már 4-5 góllal vezettek, és egyre reménytelenebb volt a Szeged, ami elsősorban enervált játékának köszönhető. A végén nem volt miért izgulni, meglepően simán nyert a Csurgó a Pick Szeged ellen.

A szegediek csütörtökön a Bajnokok Ligájában a norvég Kolstad ellen folytatják. (Vége: 30-25)