Jól játszott, de vereséget szenvedett a KÉSZ-St. Mihály-Szeged

Sokba kerültek a hibák

3 órája

A KÉSZ-St. Mihály-Szeged Felcsúton szenvedett el egy 3-2-es vereséget a női labdarúgó Simple liga NB I. harmadik fordulójában.

A meccs elején a St. Mihály uralta a találkozót, ám egy hiba révén az ellenfél szerzett mégis vezetést, majd egy büntetőből megduplázta előnyét. A szegediek még a szünet előtt szépíteni tudtak.

Izgalmas második félidőre volt kilátás. Hiába nyomott a szentmihályi alakulat, mégis visszaállította kétgólos előnyét a Puskás Akadémia. Erre azonnal jött a szegedi válasz, de végül egyenlíteni már nem sikerült. A vége 3-2 lett.

A KÉSZ-St. Mihály-Szeged pénteken 13 órától a Szent Gellért Fórumban a Győrt fogadja.

Címlapkép: Gémes Sándor / DM