Labdarúgás: a hajrában bukta el a pontokat a Makó



Hazai pályán szenvedett vereséget a Makói FC az NB III Közép csoportjának ötödik fordulójában. Méhes Tibor együttese az Iváncsától kapott ki 3-2-re.
Jól kezdődött a találkozó hazai szempontból, lendületesen indította a meccset a makói gárda és
Babolek Zoltán
révén már a hetedik percben megszerezte a vezetést. Néhány perccel később már két gól volt a hazaiak előnye,
István László
vette be a 11. minutumban az iváncsai kaput. Hiába a jó kezdés, a vendégek még az első félidőben egalizáltak, előbb
Majláth Henrik
vette be
Garamvölgyi
kapuját, majd egy szerencsétlen mozdulatot követően
Tóth Imre
talált be saját kapujába, így negyvenöt perc játék után 2-2-t mutatott az eredményjelző. A második félidőben sokáig nem esett gól, már-már úgy tűnt, hogy megosztoznak a csapatok a pontokon, amikor
Balogh László
csapott le a 92. percben és mindhárom pontot megszerezte az Iváncsának. Nem vár könnyű feladat a következő fordulóban sem a Makóra,
Méhes Tibor
együttese a Kozármisleny otthonában lép pályára jövő szombaton.
NB III. Közép csoport 5. forduló
Makói FC - Iváncsa KSE 2-3 (2-2)
Makó, Makó Város Sportcentrum. Vezette: Takács Tamás (Zahorecz Roland, Belicza Bence Péter).
Makó:
Garamvölgyi - Lipták, Tóth I., Varga (Tóth T., 59’), Sirokmán, Rakonczai, Széll, István L. (Szil – a szünetben), Bánóczki (Takács J., 82’), Gémes, Babolek.
Vezetőedző:
Méhes Tibor.
Iváncsa:
Dániel Cs. - Balogh L., Kertai, Majláth, Aradi, Folmer (Berényi, 68’), Imrik, Fekecs, Szauter, Pribék, Bartha T. (Cseszneki, 53’).
Vezetőedző:
Domján Attila.
Gól:
Babolek (7’), István (11’) ill. Majláth (36’), Tóth I. (öngól – 39’), Balogh L. (92’).
Sárga lap:
Varga (37’), Széll (75’) ill. Kertai (10’), Majláth (73’) Méhes Tibor:
„Sokadszorra vertük meg saját magunkat. A tizenegyedik percben vezettünk 2-0-ra, ragyogóan futballoztunk a huszadik percig, onnantól kezdve viszont mintha elfelejtettünk volna mindent. Teljesen leengedtünk, nem akartunk futni, nem akartunk ütközni, őszintén megmondom, hogy nem tudom mi történt a csapattal. Ezzel együtt a döntetlent tudtuk tartani majdnem végig, majd egy durva egyéni hiba után elbuktuk a találkozót a hosszabbításban. Nehéz egy ilyen találkozó után bármit is mondani.”