Kézilabda: simán hozta harmadik győzelmét is a MOL-Pick Szeged

2016. szeptember 13., kedd
pick-mezokovesd010kf

Könnyedén hozta második idegenbeli mérkőzését is a MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda NB I-ben - Balogh Zsolték Mezőkövesden arattak sima győzelmet.

Hamar magához ragadta a kezdeményezést a MOL-Pick Szeged Mezőkövesden:

Juan Carlos Pastor

együttese három lőtt gólja után kapta az elsőt, majd folyamatosan növelte a különbséget, és

Matej Gaber

gólja után, mintegy húsz perc után már tízgólos fórral vezetett. (7-17) A szünetre maradt az ilyen arányú különbség, amit csak tovább tudott fokozni a Pick, a szegedi együttes ráadásul kiállítás és hétméteres nélkül nélkül tudta le a mérkőzést, így támadójátéka mellett védekezése is kiemelhető a kedd esti bajnokin. Zubai Szabolcsék legközelebb szombaton Budakalászon lépnek pályára.

K&H Férfi kézilabda NB I, 7. forduló

Mezőkövesdi KC-MOL-Pick Szeged 19-36 (10-20)

Mezőkövesd, városi sportcsarnok, 600 néző. Vezette: Tomecskó-Hunyadi Tamás, Unyatinszki Tamás.

Mezőkövesd:

Holló - Szepesi 1, Vukics 1, Selviasiuk 2, Grigorjev 3, Radnic 2, Vaskó 1. Csere: Kovács J. (kapus), Pordán 1, Trivkovic 1, Lókodi 3, Grünfelder, Gulás 1, Kiss 2, Kovács B., Nagy N.

Molnár Ferenc

MOL-Pick Szeged:

Sego - Sostaric 6, Buntic 3, Blazevic, Skube 3, Zubai 3, Källman 1. Csere: Sierra (kapus), Bodó 3, Balogh 5/5, Bóka 3, Gorbok 1, Pedro 6, Thiagus Petrus 1, Gaber, Fekete 1.