Női vízilabda: hatodik helyen zárta a bajnokságot a Szeged + FOTÓK

2016. május 11., szerda
szeged_eger51_gs

Dacára a szoros első mérkőzésnek, a szegedi visszavágón esélyt sem hagyott az Eger a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem csapatának a 5. helyért rendezett párharcban.

A vendégek nem egész három perc elteltével már három találatra húztak el, majd a második negyedben 2-5 után ismét bemutattak egy erősebb periódust a Heves megyeiek, így a szünetre hat gól tátongott a két gárda között. (3-9) Bár a hazaiak mindent megtettek, innen már nem tudtak talpra állni, sőt, Dalmádyék az utolsó nyolc percben egyszer sem tudták megzörgetni a hálót, aminek köszönhetően még fölényesebbé vált az Eger győzelme. A Szeged ezzel elvesztette a két győzelemig tartó párharcot, hiszen múlt szombaton

szintén alulmaradt

Kelemen Attila

tanítványaival szemben. Az SZNVE így a hatodik helyet szerezte meg a női vízilabda OB I 2015/2016-os szezonjában.

Női vízilabda OB I rájátszás az 5-6. helyért, 2. mérkőzés:

Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem - ZF-Eger-EKF 5-14 (1-4, 2-5, 2-2, 0-3)

Szeged, SZUE. Vezette: Pásztor Antal, Berki András.