Kézilabda: hiába lőtt 37 gólt a KSZSE Örkényben

2016. április 18., hétfő

Az utolsó előtti helyezett Örkény otthonában szenvedett egygólos vereséget a Kézilabda Szeged SE szombaton.

Az első félidőben is sok hibával védekeztek a szegediek, de a hazaiak sem tündököltek ebben a műfajban, így négygólos különbséggel fordulhattak a csapat. A második játékrészt is jól kezdték Buchholcz-Huba Dóra tanítványai, el is húztak hat góllal (19-25), a 43. percre azonban már a vendéglátók vezettek 28-27-re. A KSZSE ismét elhúzott néggyel ezt követően, végül mégis az örkényiek örülhettek a lefújáskor.

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport, 22. forduló:

Inárcs-Örkény KC - Kézilabda Szeged SE 38-37 (18-22)

Örkény, 100 néző. Vezette: Bartus, Gál

KSZSE:

Fodor - Török 4, Mézes, 5, Lehmann-Dobó 8/1, Homoki 4, Forgó 3, Farkas 7.

Kürti (kapus), Alföldi, Ghiocel, Vér, Nyakó, Papp, Huszka, Tóth 6.

Buchholcz-Huba Dóra.

8 perc, ill. 12 perc.