Jégkorong: idegenben is ízekre szedte a a Vojvodinát a Tisza Volán

2016. január 10., vasárnap
tisza_volan-vojvodina17kf

Zsinórban hatodik mérkőzését is megnyerte a Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC a szerb élvonalban. Kalocsa László fiai ezúttal a Vojvodinát fektették két vállra idegenben.

A szegedi együttes második meccsét játszotta már a hétvégén, hiszen előzőleg szombaton az NS Starst verték Ódryék

hátrányból felállva

. Az újabb megmérettetés ugyanakkor jóval simábbra sikerült, mi több, lényegében egyetlen percig sem volt kérdéses az összecsapás kimenetele.

Major Tamás

alig több mint egy perc elteltével szerezte meg a vezetést, az első harmad végére pedig már féltucatra hízott a differencia a felek között. A vendéglátók 0-13 után tudtak csak szépíteni, így még nagyobb verést kaptak, mint a

novemberi szezonnyitón

. Bár a Volán általában véve is gálázott,

Hüffner Adrián

nevét mégis érdemes külön kiemelni, hiszen öt gólja mellé öt asszisztot is összehozott a találkozón.

Kalocsa

mester legénysége hat fellépés után még mindig hibátlan mérleggel vezeti a tabellát. A csapat legközelebb január 23-án lép ismét jégre, amikor a pályaválasztói jogát feladó Vitez érkezik immár másodjára az idényben Szegedre.

Szerb I. osztályú jégkorongbajnokság:

HK Vojvodina - Tisza Volán-Szegedi Vízmű SC 1-13 (0-6, 0-5, 1-2)

Újvidék, SPENS csarnok. Vezette: Fazekas György, Fazekas Tibor, David Perduv.

Vojvodina:

Belic - Milojkovic, Milicevic, Kozarski, Nikolic, Cengeri - Gnip (kapus), Jerkovic, Drozdik, Simionovic, Babic, Milic - Ekmescic, Turinski, Nad, Pil.

Goran Ristic.

Szőke - Szabó, Vígh, Bosnyák, Ódry, Komáromi - Szalai (kapus), Hüffner, Bontovics, Fülöp, Kukucska, Major - Győri, Maslac, Egyed, Varga.

- emberhátrányból).

16 perc + 10 perc fegyelmi (Drozdik), ill. 14 perc.

Tönkreverte a Tisza Volán a Vojvodinát hétvégi második fellépésén - Hüffner Adriánék meg sem álltak 13 gólig! KLIKK: http://szegedma.hu/?p=600648

Közzétette: Szegedma Hírportál – 2016. január 10.