Asztalitenisz: nem sok hiányzott a Floratom bravúrjához a Celldömölk ellen

2015. szeptember 21., hétfő

Szűk vereséggel folytatta szereplését a Floratom Szeged AC Probart a vendég Celldömölk ellen az Extraliga 2. körében.

A bajnoki címvédő, az elmúlt évek egyeduralkodó együttese, a világbajnok

Klampár Tibor

által trenírozott vasi gárda látogatott Szegedre, ahol közönségszórakoztató találkozón igazi sportélménnyel gazdagodott a nagyérdemű. A

Fazekas

duó ellen, de a folytatásban a vendég egység volt ponterősebb. (0-1) Vitsek a belga nemzetközi bajnokságon ezüstérmes

Ecseki

ellen kezdett, nagy kár volt a szettlabdáról elbukott második játszmáért, így végül szoros meccsen vereséget szenvedett. (0-2)

Magyar

parádés játékkal rukkolt ki a bajnoki mezőny papíron legerősebb játékosa, Fazekas ellen, imponáló játéka szettveszteség nélküli győzelmet eredményezett, ugyanakkor Gerold nem bírt Lindnerrel, így 3-1-re vezetett a Celldömölk. Vitsek 2-0-ás vezetésről bukott Fazekas ellen, Gerold koncetrált játékkal múlta felül Ecsekit, Magyar ugyanakkor szoros szettekben vereséget szenvedett Lindner ellen. (2-5) Nem adta fel a Floratom, parázs hangulatban először Gerold Fazekast, majd Vitsek Lindert múlta felül, érett a bombameglepetés. Az utolsó találkozón a döntetlenért játszott Magyar Ecseki ellen, de nem találta a remek napot kifogó riválisa játékának ellenszerét, így a vendégek örülhettek.