Strandlabdarúgás: a fiúknál a HFC, a lányoknál a SZAK lett a megyei bajnok + FOTÓK

2015. július 13., hétfő
strandfoci__u17_noi08_gs

Az elmúlt hétvégén az U13-as fiú és U17-es lány megyei bajnokságnak adott otthont a SUN CITY Szabadidőközpont.

A fiúknál a Hódmezővásárhely 3-1-re verte a döntőben a Félegyházi TSI második csapatát, míg a bronzmérkőzésen az FTSI I. a Tompát győzte le 5-3-ra. A gólkirály címet

Török Ferenc

(Félegyházi TSI I.), a legjobb kapusnak járó díjat

Hostyánszki Tamás

(Félegyházi TSI II.), a legjobb játékosét pedig

Ugrai Bendegúz

(HFC) hozta el. Vasárnap az U17-es lány küzdelmeket a Szegedi AK nyerte, miután a döntőben két vállra fektette a békéscsabai Wanted SC-t. A harmadik helyért rendezett összecsapáson a Kiskunfélegyházi HTK 2-1-re múlta felül az Újszentivánt. A mesterlövészek versenyében