Kézilabda: bajnok a Veszprém, góllal búcsúzott Vadkerti + FOTÓK

2015. május 19., kedd
pick-veszprem21kf

Az MKB-MVM Veszprém az újszegedi sportcsarnokban is nyerni tudott, ezzel eldöntötte a párharcot, és megnyerte a bajnokságot. 16 szezon után elbúcsúzott a Picktől a csapatkapitány, Vadkerti Attila.

Utolsó szegedi meccsén lépett pályára a MOL-Pick Szeged csapatkapitánya,

Vadkerti Attila

. A 16 éve a csapatot szolgáló balszélsőre nem számít a jövőben Juan Carlos Pastor, így ez volt a cséká utolsó mérkőzése az újszegedi sportcsarnokban, amin nyernie kellett a Picknek ahhoz, hogy ne koronázzák meg a Veszprémet a találkozó után. A kapitányt a szegedi játékosok, valamint a szakmai stáb tagjai egy hetes számú Vadkerti, "Köszönjük, Körte!" feliratú pólóval búcsúztatta a pályára a gyermekeivel érkező Vadkertit.

Ilyés

átlövése nyitotta a mérkőzést, aki jól kezdte a meccset, és hamar háromszor is beköszönt a Veszprémnek, azonban rendre érkezett a válasz a vendégektől.

Ugalde

megindulásával először vezetett a meccsen a Veszprém az ötödik percben (4-5), majd elég paprikás jelenetek zajlottak a pályán:

Blazevic

megmozdulása után

Ilic

lökdöste a szegedit, majd beszállt

Chema Rodriguez

is, és mivel már érvényben volt egy veszprémi kiállítás, a jelenet után mindössze három mezőnyjátékossal volt a pályán a bakonyi együttes. Nem igazán tudta kihasználni ezt a periódust a Pick, sőt,

Nagy László

átlövésével, majd Ugalde újabb ziccerével már kettővel vezetett a Veszprém. (6-8) Innen még egyenlíteni tudott a MOL-Pick Szeged Ilyés saját térfeléről, üres kapuba dobott góljával (8-8), ezt követően azonban

Juan Carlos Pastor

csapatának támadójátékba több technikai hiba is csúszott, a Veszprém pedig folyamatosan növelte az előnyét. A félidő második felében mindössze két gólt tudtak szerezni

Ancsin Gáborék

, ellenben a Veszprém kilencet is, így hétgólos, 17-10-es előnnyel várhatta a második játékrészt. A fordulás után kapaszkodott a Pick, de a Veszprém mindig annyit adott ki magából támadásban, ami elég volt ahhoz, hogy ne férkőzzön igazán közel a szegedi együttes, a kiválóan játszó, 15 gólig jutó Momir Ilic vezérletével tartotta a 3-4 gólos előnyét a Veszprém. Bár volt lehetősége a kétgólos különbségre is a MOL-Pick Szegednek, de többször a kapufát találták el a hazaiak, és végül nem sikerült ledolgozni az első félidő második felében összeszedett hátrányt. Az utolsó másodpercekben Nagy László odaadta a labdát Vadkerti Attilának, aki dobott még egy utolsó gólt szegedi színekben - ezzel lezárta 16 éve tartó pályafutását, ami alatt csak a MOL-Pick Szegedben játszott. Sajnos így vereséggel búcsúzott a kapitány, aki a meccs végén megköszönte a szurkolók támogatását, és mindazt, amit a szegediektől kapott az elmúlt 16 évben. Ezzel eldőlt a párharc, és bajnok lett a Veszprém, amely sorozatban nyolcadszor nyerte meg a magyar bajnokságot, a MOL-Pick Szeged pedig a második helyen végzett. A Pick számára véget ért az idény - Vadkerti Attilától pedig elbúcsúzott a klub, a kapitány 16 év után elköszönt a szegedi szurkolóktól. Köszönünk mindent, Vadkerti Attila!

Férfi kézilabda NB I, döntő, 2. mérkőzés

MOL-Pick Szeged - MKB-MVM Veszprém 29 - 31 (10-17)

Szeged, újszegedi sportcsarnok, 3000 néző. Vezeti: Herczeg Péter, Südi Péter.

Sierra, Wyszomirski (kapusok), Vadkerti 1, Källman 6, Robledo 3, Fekete, Zubai, Ilyés 4, Balogh 4/3, Blazevic, Prodanovic 2, Hegedüs, Bombac 3/2, Parrondo 2, Vranjes 1, Ancsin 3.

Juan Carlos Pastor.

Veszprém:

Mikler, Alilovic (kapusok), Gulyás, Iváncsik 4, Schuch, Ilic 15/4, Nilsson 2, Nagy L. 2, Zeitz, Jamali, Ugalde 4, Marguc, Chema Rodriguez, Terzic, Sulic, Lékai 4.

Carlos Ortega.

7/5 ill. 4/4.

16 perc ill. 22 perc.

Piros lap:

Nilsson (56')

VÉGE60' Szép gesztus Nagy Lászlótól: az utolsó pillanatokban szól Vadkerti Attilának, hogy góllal búcsúzhasson: Pastor cserél, Vadkerti Attila érkezik a pályára, és lőhet egy gólt még a meccs végén, így góllal búcsúzik a MOL-Pick Szegedtől, beállítja a végeredményt a kapitány, 29-31: ezzel nyer, és bajnok a Veszprém, amely 2-0-ra megnyeri a bajnoki döntőt, így tehát nem jön össze Vadkerti Attila reménye, hogy legyen egy harmadik meccs vasárnap. 60' Hetes, Bombac lőheti: elpattintja Mikler mellett, 27-31. Ünnepel a veszprémi tábor, hiszen bajnok a csapatuk. Ilyés még lehúzza a kínait, és Parrondo bevágja a ziccert, 28-31. 59' Már majdnem megvolt a labda, de visszaadják a Veszprémnek a bírók. "Bajnokcsapat!" - éneklik a veszprémi szurkolók és valóban, innen már nincs visszaút a Picknek, Lékai megint lő egyet középről, 26-31. 58' Ilic megint, 25-30. Balogh válaszol szorított helyzetből, 26-30. 57' Robledo az előbbi helyzet "tükörképéből" most megoldja, és kilövi a hosszú sarkot, 25-29. 56' Robledo nézi meg a hatosról, a jobb átlövő helyéről,de Mikler kezeibe lő - talán ezzel eldőlt. Sőt, ezzel még valószínűbb, ki más góljával, mint Ilic, 24-29. 56'Zeitz tudja megbontani a falat, de alsóba tartó lövése a kapufáról kifele vágódik. Páros kiállítás, Nilsson és Vranjes kap két percet, előbbinek ez volt a harmadik, így piros lappal kiállítják a játékvezetők. 55' Ancsin pattintja le kintről, éppen a felső léc alá pattan vissza lökete, szép akció, 24-28. Időt kér Carlos Ortega. 54'Lékai megint bemegy középen, és harmadjára is megoldja a ziccert a hatosról, 23-28. 53' Ilic megint bevágja átlövésből, elképesztőt játszik ma Ilic, 22-27. Vranjes megint kiharcol egy hetest Zeitz és Schuch között. Most Bombac lövi a hetest, szépen felvarrja a léc alá, 23-27. 52' HETES! Vranjes ellen védekezett belül Zeitz, Balogh lőhet újabb hetest, ezúttal is Miklernek: de Mikler lábbal védi büntetőjét, Prodanovic azonban összeszedi a kipattanót, és a léc alá küldi, 22-26. 51' Ancsin megint a kapufát találja el átlövése után, szerencsénk sincs ma. Visszajött Sierra a kapuba, Ilic bejátszását Nilsson szedi össze, de most a kapufáról kifele vágódik - legalább ez nem befele pattan. 50' Lékai ismétli meg szinte lépésről-lépésre ugyanazt az akciót,mint az előbb, ezúttal is bedobja, 21-26. 49'Robledo hámozza át magát remekül középen a falon, és Mikler kapujába bombáz, 21-25. Terzicet kiállítják, kissé talán visszaadnak valamit az előzőből. 49' Lékai megy be középen, és talpról a bal sarokba lő, 20-25. 48'Kemény összecsapás Blazevic és Nilsson között, végül marad a labda a vendégeknél. Chema arcát találja el Vranjes, akit egyből kiállítanak a sporik: kísértetiesen hasonló eset volt Nagy László és Bombac között, ott nem volt két perc. 47'Vranjes fordul be remekül beállóban, és pattint Mikler mellett a kapuba, 20-24. Zeitz még kap egy két percet is, így emberelőnybe kerülünk! 46' Ilic megint... 19-24. Időt kér Juan Carlos Pastor. 45' Mindkét oldalon egy-egy labdaszerzés, a Pick ziccerig tudja játszani, Parrondo meg is nézi, de nincs szerencséje, kifele vágódik lövése az oldalsó kapufáról. 44'Ancsin megy be két ember között, majd kisodródott helyzetből megpróbálja cunderrel eltenni Mikler mellett, de lábbal véd az ex-szegedi kapus. Iváncsik viszont bevarrja a szélről, 19-23, háromnál közelebb nem tudunk fellépni. 43'Kicsit passzívak vagyunk megint, majd Robledótól el is veszik a labdát. Källman labdát szerez, Prodanovic indul, aki a bal felsőbe vágja a ziccert a hatosról, 19-22! 42'Ilic nem tud leállni, megint jó az átlövése, most a bal alsóba lő a szaggatottról, 18-22. 41' Mindkét szélre lehúzzuk, de nem tudunk ezekből lőni, majd Nagy László kap bele Bombac szemébe, arcába, de nincs két perc. KALLMAN! Ezt is a rövidbe vágja a bal szélről, 18-21! 41' Eddig 7-3-ra a miénk ez a félidő, de persze ezzel sem vagyunk még kisegítve, azért, hogy ne legyen ma bajnok a Veszprém, nyernie kell a Picknek. Iváncsik pattintja be Wyszomirski támaszkodó lába mellett, 17-21. 40' Alilovic jön a veszprémi kapuba, Balogh ismét a büntetőlövő: ellövi Alilovic jobb lába mellett, 17-20! 39' Zubai megszerzi Nagy László passzát, majd Ilyés inkább visszajátssza, nem tudunk ebből indulni. Zubai lőhet a hatosról ,de Mikler véd, miképp Wyszomirski is megfogja! Zeitz! Két percet kap, miután lerántja Zubait, hetes! Zubai lent marad, nagyon fájlalja az oldalát. 39' Källman! A svéd az ötödik gólját pattintja be középről Mikler mellett, 16-20, feljövünk négyre. 38' Nagy László átlövése jön vissza a jobb kapufáról, majd az indítás hosszú Prodanovicnak. WYSZOMIRSKI! Megint véd a lengyel, zárkózhatunk tovább. 37' Zubai lövését fogja Mikler, de hetest kapunk: Balogh érkezik a büntetőhöz, a kapuban marad Mikler. Balogh elsőre ellövi, és bár Mikler beleér, de nem tudja hárítani, 15-20. 37'Szépen húzzák le a Iváncsiknak a bal szélre a bakonyiak, aki be is fejezi az akciót, kilövi a hosszú sarkot, 14-20. 36' Ilic megszerzi második félidei első gólját, a rövidben éppen befért lövése Wyszomirski mellett. Ancsin válaszol egy újabb nagy bombával, 14-19. 35'Páros kiállítás, Zubai és Nilsson a kiállított a falból. Wyszomirski húzza le megint, majd Källman megismétli az előbbi akciót, 13-18. 34' Källman is beljebb lopakodik a szélről, és Mikler bal lába mellett a kapuba lő, 12-18. 33' Wyszomirski fogja Chema lövését, de a kipattanó a vendégeké. Iváncsik vagy ötöt lépett, de megkapja a szabaddobást, majd befut középre, megkapja a labdát, és a léc alá lő, 11-18. 32' Nem tudják megjátszani a beállóst a vendégek, de Wyszomirski inkább nem indít. Kiegészülünk, visszajön Bombac a pályára. Ancsin ellen most jó a védekezés, majd a bal kapufát találja telibe a szaggatottról. 31' Először a pályán a cséká, Vadkerti Attila. Ancsin! Így kell kezdeni a félidőt, egy óriási dugót ragaszt a bal kapufa belsejére, 11-17. 31' Mi kezdjük a második félidőt, nem lesz könnyű felállni hét gólról. Még szűk fél percig Bombac kiállítása miatt emberhátrányban kezdjük a második játékrészt. SZÜNET30' Megint majdnem elcsípi a labdát Zeitz, de marad nálunk, viszont mire Prodanovic belövi, már lejár az idő. A nagyszünetre héttel vezet a Veszprém, hiába kezdett jól a Pick, a folytatásban támadásban rengeteg technikai hibát vétett, amit a jól játszó Ilic vezetésével meg is büntetett a Veszprém. 30'Balogh csuklóból ellőtt labdája megy kevéssel mellé,de most nem jó a veszprémi akció sem, Schuch nem tudja megszerezni Zubai és Parrondo mellett. 29' Megint Ilic, már a kilencedik gólja, a hetest is bevágja Wyszomirski mellett, héttel vezet a Veszprém, 10-17. 29'Megint Ilic, hát ez elképesztő hogy sül ma a keze, most a jobb alsóba lő a szaggatottról, 10-16. Mikler megint véd, Bombac pedig kissé feleslegesen meglöki a kisodródó Nagy Lászlót, Bombac másodjára kap két percet. 28'Ilic viszont elkapta a fonalat, bombája megint a szegedi kapuban köt ki, ez már a hetedik gólja volt, és hattal vezet így a Veszprém, 9-15. Källman a szélről, 10-15. 27'Pastor még az időkérés után is bent magyaráz a pályán, Vranjes fent maradt, akivel hosszasan pöröl aztán a mester, mert hogy Zubainak kellet volna a pályán lennie. Belemenés, megint elveszítjük a labdát, túl sok ma a technikai hiba. 26' Eladott labda, indulhat Gulyás, aki ziccerig mehet: WYSZOMIRSKI azonban megfogja a ziccert, óriási bravúr! Ez talán adhat erőt a folytatásra. Időt kér Carlos Ortega. 25' Az utóbbi 10 percen mindössze egy gólt szereztünk, így el tudott lépni a Veszprém öttel. Kiállítás, Nilsson kap két percet, miután a levegőből szedte le Robledót. 24' Ugalde most nem tudja összeszedni a letett labdát a szélre, de nem indulunk, inkább nem kockáztatunk. Ancsin átlövését Mikler fogja, de a Veszprém sem sieti el most a játékot. Ilicnek még szerencséje is van, bár Wyszomirski rajta volt a lövésen, de a kapus hátáról befele pattan, 9-14. 24'Ilyés átlövését blokkolják, de visszekerül a Pickhez a labda. Robledo engedi el talpról, ő töri meg a gólcsendet, a bal alsóban köt ki lökete, 9-13. 23' Nilsson emberrel együtt tud befordulni középen, Bombacot kiállítják, hetest kap a Veszprém. Ilic lövi ismét: ezt is belövi a veszprémi, 8-13. 22'Belemenés megint, de szerencsére ellépi Chema, így visszakerül hozzánk a labda. Majd hét perce nem lőttünk gólt, Bombac talpról, csuklóból ellőtt labdáját pedig Mikler tolja fölé, most sem találunk be. 21'Ilic megy fel egészen kintről az Ugaldéval való összjáték után, és lő Sierra mellett a bal alsóba, 8-12, néggyel vezet a Veszprém. Jön a kapuba Wyszomirski. 20'Bombac engedi el az akció végén talpról, de a blokkról vágódik le, így jöhetünk a sarokból. Támadófault, elveszítjük a labdát, most több a technikai hiba a Picknél. 19' Ebből az akcióból sem tudunk betalálni, felállt fal ellen az utóbbi percekben nehezen megy. Ugalde indul, és bevágja a rövidbe ezt a ziccert is, 8-11-nél kér időt Juan Carlos Pastor. 17' Nálunk is üres a kapu emberhátrányban, Prodanovic jön be. Ugalde lábához ér a labda, de nem fújnak a sporik, ez nagyon egyértelmű volt pedig. Viszont Blazevic megkapja a második két percét egy fault után, 15 másodpercig kettős emberhátrányban vagyunk.Nilsson be is vágja beállóból, 8-10. 16' Zubait lökik el középen, majd ebből sem tudunk betalálni, az induló Ugaldénak pedig Balogh üt oda: ez két perc, jogos, és lőhet egy hetest Ilic: Sierra ezt nem tudja hárítani, Ilic megszerzi a vezetést, 8-9. 15' Kiegészült a Veszprém, hosszú idő után először teljes létszámban a pályán a vendégek. Ugalde ejtését könnyedén fogja SIERRA! 14' Labdaszerzés után Blazevic indulhatna, de ő nem fogja végigvinni, inkább okosan visszatette a labdát Bombacnak. Mikler fogja most ezt az átlövést, nem tudunk vezetni kettővel. 14' Lent Mikler, így is le tudják húzni a jobb szélre, Gulyás azonban a felső lécet találja el, de miénk a labda. Üres a kapu, Ilyés rá is dobja: bent van! Bravó, egyenlítünk, 8-8! Ennek ellenére újra üres kapuval játszik a Veszprém. 13'Zubai már szinte a földről lövi el, bár Mikler védi lövését, de Ilic megkapja a második két percét is! Mi pedig lőhetünk egy hetest: Balogh belövi Miklernek, 7-8! 12'Chema bejátszását szerezzük meg, de már közbefújnak a sporik. SIERRA! Ilic átlövését fogja lábbal a spanyol! 12' Parrondo jön a heteshez, vele szemben Mikler: Mikler megfogja Parrondo lövését, nem a legjobb helyre lőtte ezt most Parrondo, félmagasan, a kapu jobb oldalára. 11'Kiállítás, Schuch kap két percet a Veszprémből, miután Zubaival nem bírt középen, emberelőnyben folytatjuk. Zubai passza nem jó a szélre Källmannak, de maradhat nálunk, majd Ilyés pattintja le, de közben megfogják, HETES! 10' Eladott labda után indulhat Ugalde, és akárcsak az imént, ezt a ziccert is bevágja, ezekből kevés kellene a folytatásban, 6-8. Lent marad Bombac, akit ápolni kell, de végül visszajön a pályára az irányító. 10'Bombacot rántja le a levegőből Terzic, de megússza két perc nélkül. Elég paprikás lett a hangulat az előbbi bunyó után. Prodanovic most nem tudja elcunderezni Mikler mellett, ellenben Nagy László lő egy pokolian nagy gólt a kilencesről, 6-7. 9'Megint sokáig adogatnak lövés nélkül a vendégek, majd Lékai megindul, és hiába véd Sierra, hetest ítélnek a bírók. Wyszomirski jön a kapuba, Ilic pedig jöhet hetest lőni, leteltek a kiállítások: Ilic beperdíti, 6-6. 8' Érthetően elég passzív a Veszprém, a térfél felén adogatnak. Belemenés, miénk a labda, de egy veszprémi már visszajöhet. Prodanovic teszi el Mikler lábai között a szélről, vezetünk, 6-5. 7' Gulyás belépett, így miénk a labda, ebből gól kell. MIKLER VÉD! Hát ez elképesztő, hárman vannak a veszprémiek, és nem tudunk ebből gólt szerezni! 6'Bombac egyenlít talpról, 5-5. Gyorsan gólt lőttünk emberelőnyben, így jön is le a veszprémi kapus, Iváncsikon a lyukas mez. Hajaj, Blazevic és Ilic összekap, bunyó a pályán, ezt talán nem kellene. Ilic majdnem felökleli Ilyést, de nem csillapodnak a kedélyek,Chema sem nyugszik, újabb lökdösődés a kispadoknál: végül Chemát és Ilicet is kiállítják két percre Blazevic mellett. Hárman maradnak a pályán a veszprémiek. 6' Nagy László az imént csak sárgát kapott, most viszont két percet, miután Zubai ellen szabálytalankodott középen. 5' Egy kemény fault középen, Prodanovic kap sárgát. Most Nilssonnal nyit a Veszprém, nem Terzic-el, akinek a múltkor nagyon jól ment. Ilic lő a bal alsóba, 4-4, majd egy eladott labda után Ugalde indulhat ziccerben, és belövi Sierra mellett, először vezet a Veszprém, 4-5. 4' Ugalde egyenlít a szélről, hát ez érdekes volt, mert a bejátszást nem szerezte meg senki, de Ugalde a szélen még elcsípte a labdát, és teljesen megfeledkeztünk róla, ő pedig élt a lehetőséggel, 3-3. ILYÉS! Már háromgólos, 4-3. 3'Källman végül folytatja. Nilsson fordul be középen, és Sierráról vágódik be a labda a szegedi kapuba, majdnem hárítani tudott Sierra, 2-2. Ilyés! Egy újabb jó átlövés tőle, 3-2 ide! 2'Nagy László átlövése pattan meg, így már nem éri el Sierra a felsőbe tartó labdát, 1-1. Källman szerzi vissza a vezetést, 2-1. Lent marad a svéd, a bírók meg is állítják a játékot. 2' Nem jó az első bejátszás a vendégektől, majd Ilyés a szaggatottról a bal alsóba lő, 1-0! 1'Zubai kap sárgát a falban. 1' A Veszprém kezdte a mérkőzést. 18:01 - A kezdődobást a Pick Szeged U11-es csapatának játékosa, Magos-Dóra Márton végzi el, aki keresztszüleitől 11. születésnapjára kapta ezt a lehetőséget ajándékba. 17:56 - Minden Pick-játékos is az előbb említett pólóban: most ő jön ki utoljára a bemutatásnál. Állva tapsol a csarnok Vadkerti Attila, akinek Nagy László is átad egy búcsúajándékot. "Köszönjük a 16 év hűséget!" - áll a szurkolók drapáriéáján. KÖSZÖNJÜK, KÖRTE! 17:50 - Szép gesztus, a Pick szakmai stábja egyaránt egy hetes számú Vadkerti feliratú pólót vett fel a meccs előtt: a póló elején a "Köszönjük, Körte!" felirat áll. 17:46 - Alakul a hangulat is, a két tábor már a helyén, a vendégek és a szegedi ultrák is ellőttek már néhány ismerős nótát. A Veszprém már befejezte a bemelegítést, a Pick még néhány lövést gyakorol, de az öltözőbe vonulnak Vadkerti Attiláék is. 17:43 - A találkozó előtt egyébként bírócsere történt: eredetileg a női Bajnokok Ligája döntőjében is közreműködő Horváth Péter-Marton Balázs kettős fújt volna ma, de helyettük a Herczeg Péter-Südi Péter kettős dirigál ma, akiknek rövid időn belül ez lesz a harmadik Szeged-Veszprém mérkőzésük, amelyet írányítanak. 17:41 - A kapu mögött helyet foglaló ifjú Pick-drukkerek a Bikával találtak párra: együtt szurkolnak a csapatnak, és a Bikát is biztatják "kollégája", a veszprémi kabalaállat ellenében. 17:37 - Szépen telik már az újszegedi sportcsarnok, folyamatosan érkeznek a nézők. A MOL-Pick Szegednek nyernie kell ma, ami a szezon első győzelme lenne a Veszprém ellen, különben a bakonyiak második győzelmükkel eldöntik a párharcot, és megnyerik a bajnoki címet. 17:24 - Megérkezett a pályára a MOL-Pick Szeged is: utoljára vezette ki a társait Vadkerti Attila, a csapatkapitány ezen a mérkőzésen búcsúzik az együttestől hazai környezetben, amelyben 16 évet játszott. 17:16 - Nagy László vezetésével kifutott a pályára a komplett Veszprém: a bakonyiaktól csak a sérült Ruesga hiányzik, a többiek mind ott vannak Carlos Ortega keretében. 17:00 - Köszöntjük olvasóinkat, mi már a helyszínen vagyunk. Még az SZKKSE ifjúsági csapata edzett az imént a parketten, így a szegedi és veszprémi játékosok egy része, így Balogh Zsolt és Lékai Máté is kedélyesen beszélgetett egymással a lelátón, most már azonban birtokba vették az újszegedi sportcsarnokot a két csapat játékosai. A mérkőzés 18 órakor kezdődik!

A szombati vereség után Szegeden fogadja a rivális Veszprémet a MOL-Pick Szeged a bajnoki döntő második meccsén, a két nyert meccsig tartó párharcban tehát vezetést szerzett a bakonyi együttes. Eddig a szezon összes egymás elleni mérkőzését a Veszprém nyerte, azonban ahhoz, hogy az újszegedi sportcsarnokban ne ünnepelhessen bajnoki címet a Veszprém, a szegedieknek mindenképpen nyerniük kellene, különben véget ér a bajnoki döntő. Ez lesz a Pick csapatkapitányának, Vadkerti Attilának az utolsó szegedi mérkőzése, aki 16 év után búcsúzik a MOL-Pick szegedtől, miután Juan Carlos Pastor vezetőedző már nem számít rá a jövőben. A kapitány győzelemmel búcsúzna az újszegedi sportcsarnoktól, ezzel pedig kiharcolná a vasárnapi, veszprémi, bajnoki címről döntő harmadik mérkőzést.

A bajnoki cím szempontjából sorsdöntő összecsapást vív ma a Pick a Veszprémmel, miközben Vadkerti Attila utolsó hazai mé...

Posted by Szegedma Hírportál on 2015. május 19.