Vízilabda: a páros megyei rangadó második felvonását a Szeged húzta be + FOTÓK

2015. február 28., szombat
tiszavirag_szeged_diapolo_szentes_ mj 14

A lányok délelőtti összecsapása után a fiúknál is megmérkőzött egymással a Szeged és a Szentes, ezúttal azonban már a Tisza-parti város csapata jött ki győztesen.

A találkozó elején

Kiss Csaba

büntetőjével és

Manhercz Krisztián

találatával szerzett kétgólos vezetést a Szeged, amit ugyan még ki tudtak egyenlíteni a szentesiek,

Varga II. Zsolt

Chilkó Márton

egy-egy góljára már nem érkezett válasz. (4-2) A második felvonás elején

Miljan Popovic

révén zárkózott a Szentes, majd a vendéglátók gyorsan újabb két alkalommal mattolták

Strahinja Sretkovic

kapust. (6-3) A szünet előtt azonban

Vörös Viktor

is betalált, így félidőben lőtávolon belül maradt

Lukács Dénes

alakulata. (6-4) Ugyanakkor fordulás után a harmadik negyedben is a szegediek jöttek ki jobban a gólpárbajból, majd az utolsó játékrész elején

Sánta Dániel

és Varga II. Zsolt volt eredményes, egyértelművé téve ezzel a találkozó kimenetelét. (12-7) A hajrában így már hiába rezzent egyaránt két alkalommal is mindkét háló, a differencia értelemszerűen nem változott, és