Kézilabda: nem tudott meglepetést okozni a KSZSE

2014. április 15., kedd
kszse_kispest

Vasárnap Algyőn a Kispest csapatát fogadta a KSZSE együttese, amely ősszel bravúros győzelmet aratott a fővárosiak otthonában, igaz akkor teljes kerettel tudtak játszani.

Az ezüstéremre hajtó kispestiek jó formában vannak és sorra aratják a győzelmeket, az elmúlt fordulóban azonban meglepő vereségbe szaladtak bele az Inárcs ellen. A KSZSE-vel szemben azonban az első félidőben magabiztos hatgólos előnyre tettek szert, kihasználva a hazaiak rengeteg hibáját (13-19). A második játékrészben többször is két gólra zárkóztak fel

Buchholcz-Huba Dóra

tanítványai, ám újabb és újabb buta hibák miatt végül nem jött össze az egyenlítés, így nem sikerült meglepetést okozni.

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport 21. forduló:

Kézilabda Szeged SE-Algyő - Kispesti NKK 30-34 (13-19)

Algyő, 200 néző. Vezette: Csányi, Zörgő.

KSZSE:

Varga – Szombati, Sebők 4, Homoki 4, Farkasinszki 2, FORGÓ 11 (3), Draxler O. 5.

Almási (kapus), Kiss, Lőrincz 1, Balogh, FARAGÓ, Szénási, Draxler D., Sebestény 3.

Buchholcz-Huba Dóra.

4/3, ill. 5/3.

12 perc, ill. 12 perc. Buchholcz-Huba Dóra:

"Sajnos néhányan csak a második félidőre 'érkeztek meg', így hiába kapaszkodtunk a második játékrészben, az csak felzárkózásra volt elegendő."

kszse_kispest_jun

Junior női kézilabda NB I/B Keleti csoport 22. forduló:

Kézilabda Szeged SE-Algyő - Kispest NKK junior 28-30 (14-11)

KSZSE:

Varga, FRÁNYÓ 6, SEBESTÉNY 7, SEBŐK 7, KISS 4, Faragó 1, Balog 1. Csere: Máté-Tóth, Kis, Kovács 2, Sevaracz, BENÁK, Borbás.

Vojkovics Gyula

9/4, ill. 8/4.

6 perc, ill. 5 perc. Vojkovics Gyula:

"Küzdős mérkőzésen maradtunk alul. Amikor lehetőség volt meglépni, megremegett a lányok keze."