Kézilabda: magabiztos KSZSE-siker Gyula ellen

2014. március 11., kedd
kiskunhalaskszse

Kiskunhalasi diadala után újabb fontos győzelmet aratott a KSZSE-Algyő a női kézilabda NB I/B Keleti csoportjában.

A mérkőzésre mind két csapat bizakodva készült, rendelkezésre álltak a kettős engedélyű játékosok is. Az első félidő közepéig szoros volt a találkozó, majd kettős emberhátrányból 4-0-ás sorozattal ötgólos vezetésre tettek szert a hazaiak a szünetre (15-10). A második játékrész közepére felzárkóztak a gyulaiak három gólra, de időkérés után rendezte sorait a szegedi-algyői alakulat és végül is nyolcgólos győzelmet aratott

Almási

jó kapus teljesítményének, valamint

Hámori

Forgó

gólerős játékának köszönhetően. A juniorok meccsén nem annyira a védekezés, mint inkább a támadás játszott a főszerepet, jelzi ezt a 77 gól is, amelyből 40-et a hazaiak lőttek.

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport 18. forduló:

Kézilabda Szeged SE-Algyő - Gyulai SE 31-23 (15-10)

Algyő, 250 néző. Vezette: Medve Róbert, Nagy László

KSZSE:

ALMÁSI – Lőrincz 1, HÁMORI 8, Homoki 2, Farkasinszki 2, FORGÓ 9, DRAXLER O. 6 (2).

Varga (kapus), Lengyel, Kiss, Draxler D. 2/1, Sebők 1, Martus, Faragó, Szénási.

Buchholcz-Huba Dóra.

Gyula:

Borsós – BOTTÓ 8, Kovács A., Szabó R. 5, GEBEI 4, Lukoviczki 1, Dávid Sz.

Nagy B. (kapus), Semjéni 2, Márkus, Erdődy 2, Skerl 1, Asztalos, Jámbor, Turák.

Bolla Mária.

3/3, ill. 2/2.

8 perc, ill. 14 perc. Buchholcz Huba Dóra:

"A tavaszi szezon talán legfontosabb győzelmét arattuk javuló játékkal."

Bolla Mária:

"Ezen a mérkőzésen jobb volt az ellenfél. A lányok küzdöttek, de ma semmi nem jött be."