Kézilabda: csak egy tucatot engedett a Halasnak az SZKKSE + VIDEÓ

2014. március 9., vasárnap
szkkse_kiskunhalas_szmatv

Mindössze 12 gólig jutottak a vendégek, 25-tel verte kiskunhalasi ellenfelét az SZKKSE-Chance-Exicom.

Kiskundorozsmán a listavezető fogadta a sereghajtót, ennek megfelelően is kezdődött a találkozó - a 8 junior korú játékossal felálló vendégcsapat hamar hátrányba került, a 3. percben már 3-0 volt az állás. Hiába próbálták lassítani a támadásokat a Komáromi-tanítványok, a hazai csapat ellentámadásai ellen nem volt ellenszer: a 10. percet követően a dorozsmai lányok sorozatban 11 gólt lőttek, ezzel el is döntötték a mérkőzés kimenetelét. A félidő derekán 12-3 volt az állás a hazaiak javára, akik - mint a helyi szpíker is megjegyezte - még a sormintára is figyeltek, hiszen a nyolcadik szegedi gólt a 8-assal játszó

Hódi Szilvia

, a kilencediket a 9-es

Huszka Renáta

, a tizediket pedig a 10-essel játszó Karsai Roberta szerezte hetesből. Ebben az időszakban gyorsan és kreatívan játszott a hazai csapat, így a félidő végén már 19-5-ös eredménnyel vonultak pihenőre a csapatok. A második félidőben szinte teljes sort cserélt

Marosán György

vezetőedző, ám a hazai csapat góltermelése ekkor sem állt le, különösen a hat gólig jutó algériai válogatott

Khouiled Sarah

játszott ellenállhatatlanul, a kapuban pedig

Kovács Gabriella

is sorozatosan útját állta a vendégek próbálkozásainak, így a két csapat közti különbség tovább nőtt, a második félidő felénél már 28-9 állt a dorozsmai eredményjelzőn. Végül 37-12-re, nagyon magabiztosan nyerte az erődemonstrációt a március 16-i, hazai, Vasas elleni rangadóra készülő SZKKSE, amely továbbra is megingathatatlanul, toronymagasan vezeti a keleti tabellát. http://www.youtube.com/watch?v=ReQ2c1QUdOM

Női kézilabda NB I/B Keleti csoport 18. forduló:

Szeged-KKSE-Chance-Exicom – Kiskunhalas NKSE 37-12 (19-5)

Szeged-Kiskundorozsma, Ács Géza Sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Sándor László, Szikszay Csaba.

SZKKSE:

DOBÓ M. - GRANDJEAN 3, SELMECI 3, HUSZKA 2, Karsai 6/2, Aron 2, ZSILÁK 6.

KOVÁCS G. (kapus), VÉR 1, Dávid, Zsibrita 3, Zsikó 1, Varga 1, HÓDI 1, Kovács R. 2/1, KHOUILED 6.

Marosán György.

A Kiskunhalas NKSE legeredményesebb játékosa:

Nagy B. 6

5/3, ill. 7/4.

6 perc, ill. 12 perc. Marosán György: "Elégedett vagyok a látottakkal, voltak jó egyéni teljesítmények."

Junior mérkőzés:

Szeged-KKSE-Chance-Exicom – Kiskunhalas NKSE 40-24 (18-11)

SZKKSE:

Eperjesi (kapus), Vass 1/1, ARACSI 4, Zsikó 2, Dankó 3, MIKLÓS 8, KOVÁCS R. 3/2.

Porobic (kapus), Kecskés 5/1, Kovács B. 5/1, Kováts D. 1, Nagy V, REIGL 8.

Nagy M. 5

5/5, ill. 1/1.

6 perc, ill. -. Marosán György: "Magabiztos győzelmet arattunk!"