Szedeák - Jászberény derbi a Retro Arénában

2013. július 5., péntek
retroarena

Újra műsorra tűzi a VTV Szeged a Szedeák Jászberénnyel vívott, az NB I/B csoportos korszak egyik legizgalmasabb mérkőzését 2009-ből.

A Szedeák férfi kosárlabdacsapata az NB I/B csoportos korszak egyik legizgalmasabb mérkőzését a Jászberény ellen játszotta 2009 őszén.

Bonifert Domonkos

együttese az újszegedi sportcsarnokban látta vendégül az addig százszázalékos listavezetőt. A Nyilas Istvánnal, Molnár Miklóssal, Vida Mátéval és az elnyűhetetlen Gémes Leventével felálló szegedi gárda a harmadik negyedben még tizennégy pontos hátrányban volt a

Drahos Gábor

fémjelezte Jászberénnyel szemben, a végén mégis a hazaiak örülhettek. A nem mindennapi izgalmakat hozó parázs derbit a VTV Szeged ismét műsorra tűzi. A Jászberény elleni összecsapást péntek este 20 órakor, valamint vasárnap kora délután 13 órakor is megnézhetik a Retro Arénában. Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák - Jászberény NB I/B csoportos férfi kosárlabda mérkőzés

Első adás:

július 5. (péntek) 20.00

Ismétlés:

július 7. (vasárnap) 13.00

EMLÉKEZTETŐ (2009.11.13.)

Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE 95-87 (17-26, 23-23, 28-14, 27-24) Újszegedi sportcsarnok, 1000 néző. Vezette: Páli, Vétek. Szedeák: Vida 17, Molnár 20/9, Nyilas 13/3, Kovács D. 9, Gémes 27/3. Csere: Simándi 2, Holt 4, Rezák 3. Vezetőedző: Bonifert Domonkos.