Az ezüstéremért harcoló, két korábbi válogatott játékossal megerősített Szécsény ellen csak titkon remélt pontszerzést a Floratom együttese.

parádés játékkal győzte le Vitseket, Kószó

Podpinkát

múlta felül,

Kancsár

veresége ellenére is 2-2 állt az eredményjelzőn. A nap slágermeccsén Dudás ellenállhatatlan játékkal győzte le Vargát, de a vendégek fordítottak, 3-4. Dudás papírforma győzelme, majd Kancsár veresége után Kószó az egy bajnoki pontért harcolhatott Varga ellen, a döntő játszmában 6-0-ig kiválóan játszott, de rutinos ellenfele fordított.

Férfi asztalitenisz Extraliga 17. forduló:

Floratom Szeged AC Kalo-Méh – Szerva ASE Szécsény 4–6

A szegedi győzelmeket szerezték:

Dudás 3, Kószó A. 1. Lukács Levente:

"Ismét hajszálnyira voltunk a bravúros pontszerzéstől. Dudás Róbert kiemelkedően játszott."

Férfi asztalitenisz NB I. Keleti csoport 15. forduló:

Floratom Szeged AC Kalo-Méh II. - Ceglédi VSE 8-10

Kószó I. 3, Lukács 2, Sipos 1, a Sipos, Tarkó és a Lukács, Kószó I. páros

13. forduló elhalasztott mérkőzés

Floratom Szeged AC Kalo-Méh II. - Jászkun Volán SC 10-8

Kószó I. 4, Lukács 3, Sipos 2 és a Lukács - Kószó I. páros Lukács Levente:

"A szezon végére megfogyatkozóban lévő csapatunk tartja a negyedik helyét a tabellán."